Superżywność Jedzenie i medycyna przyszłości

David Wolfe

Superżywność Jedzenie i medycyna przyszłości

59,90 zł

3996

 

“David Wolfe ma ogromną wiedzę: w dziedzinie surowej żywności, zdrowego pożywienia i czekolady nie ma sobie równych”.
-John Grey, autor Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus
Superżywność to prawdziwy pokarm przyszłości!
David Wolfe, guru surowej diety i pomysłodawca super zdrowej czekolady w wersji raw, stworzył błyskotliwy przegląd pysznych i pożywnych produktów, które wzmacniają zdrowie i przedłużają życie. Nie tylko opisuje zawarte w nich mikroelementy, ale podaje też realne korzyści, jakie płyną z włączenia tego typu jedzenia do swojej diety.
Autor wskazuje cenne źródła czystych protein, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, enzymów i innych elementów odżywczej układanki. W zestawieniu znalazły się superfoods, które mogą poprawić m.in. wzrok, sprawność seksualną, regulować poziom hormonów, wzmacniać odporność i pomagać pokonać zły nastrój. Niezwykle cenny jest też obszerny opis właściwości produktów pochodzenia pszczelego: miodu, pyłku kwiatowego, pierzgi i propolisu. Kolejne rozdziały wzbogacają zachęcające, niebanalne,przepisy na bezglutenowe potrawy z superżywnością (np. czekoladowe tortille), a także rady, dzięki którym każdy z łatwością przemyci te skarby natury do codziennych posiłków.
To obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych najzdrowszym jedzeniem!
“Każdy, kto jest gotowy do eksperymentowania z tego rodzaju jedzeniem może chwycić tę książkę i uzyskać pełny przegląd nie tylko tego, czym jest pożywienie, ale w jaki sposób można skutecznie włączyć do swojej diety… informacje w tej książce są absolutnie kompletne “.
- organizacja Surowa Żywność “Right Now”

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4554-9

Tytuł oryginalny: Superfoods: The Food and Medicine of the Future

Liczba stron: 376

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 59,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Cena pakietu

99,80 zł

6390

Cena pakietu

109,80 zł

6990

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka