SuperQuiz Kosmos Pakiet

Milena Ratajczak

SuperQuiz Kosmos Pakiet

34,90 zł

2262

 

Pakiet SuperQuiz KOSMOS to prawdziwa gratka dla ciekawych świata odkrywców, zainteresowanych Wszechświatem i wszystkim co z nim związane. W kolorowej książeczce z ilustracjami i pytaniami quizowymi znajdują się fascynujące ciekawostki i zaskakujące fakty o Kosmosie. Odkrywcy przemierzą Układ Słoneczny w poszukiwaniu nieodkrytych planet, a także poznają gwiazdy czy odległe galaktyki.
Czy wiesz, ile lat ma Wszechświat? Czy Pluton jest planetą? Ile planet liczy Układ Słoneczny? Czy każda planeta ma księżyc? Sprawdź swoja wiedzę o Kosmosie!
Kolorowe zdjęcia zachwycających planet i gwiazd oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny, pozwoli uzupełnić wiadomości, a także wzmocnić pozycję eksperta wśród rówieśników.
Do zestawu dołączony jest plakat edukacyjny z Układem Słonecznym oraz gra planszowa i 24 żetony z kolorowymi zdjęciami - zostań astronautą i wyrusz w podróż po Wszechświecie!
Pakiet SuperQuiz Kosmos to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania, pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.
Pakiet SuperQuiz Kosmos to:
Fascynujące ciekawostki dotyczące Wszechświata, astronautów i badań astronomów
Ponad 160 pytań quizowych, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę
Zdjęcia przedstawiające obiekty we Wszechświecie, sprzęty pozwalające na jego eksplorację oraz zjawiska związane z tematem kosmosu
Plakat edukacyjny z Układem Słonecznym
Gra planszowa – zostań astronautą i wyrusz w podróż po Wszechświecie

Edgard
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-10-19

ISBN: 978-83-660-5312-0

Liczba stron: 112

Format: 14.0x21.0

Cena katalogowa: 34,90 zł

Cena pakietu

74,80 zł

4656

Cena pakietu

79,80 zł

4956