Superfood do szkoły i pracy W jedzeniu jest moc

Superfood do szkoły i pracy W jedzeniu jest moc

 

Czy wiesz, że istnieje grupa produktów, których spożywanie ma ogromnie korzystny wpływ na naszą kondycję?
To superfood!

Jest to żywność, która zawiera wyjątkowo cenne dla organizmu składniki – dużą ilość witamin, głównie antyoksydacyjnych, związki bioaktywne, mikroelementy czy kwasy tłuszczowe omega-3. Superfood to produkty, które dobrze znasz, np. kasza jaglana, płatki owsiane, burak, dynia czy awokado, ale też dietetyczne hity w rodzaju komosy ryżowej, jagód goji, nasion chia czy spiruliny.

W naszej książce proponujemy zestaw megazdrowych i megasmacznych dań przyrządzonych z superżywności, które można zabrać ze sobą do szkoły, na piknik, ale i do pracy. Są to sałatki, kanapki, wegeburgery, wypieki i inne specjały idealne na lunch.

Olimp Media
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-09-06

ISBN: 978-83-770-7200-4

Liczba stron: 192

Cena katalogowa: 29,99 zł

Superżywność

Paulina Biernat

Jedzenie na medal!

Dzięki tej książce moje kuchnia odżyła! Ostatnio dopadł mnie kryzys kulinarny i już nie wiedziałam co mogę ugotoać, by nie jeść w kółko tego samego...ten tytuł spadł mi z nieba. Lunch na jutro: kasza w roli głównej! Polecam!!!

Damian D

Super!

Kupiłem książkę na prezent mojej dziewczynie, która uwielbia gotować..teraz sam korzystam, bo non stop wykorzystuje te superprzepisy. Tak jak mówi okładka-w jedzeniu jest moc! A zdrowe i dobre jedzenie to coś, czego każdy potrzebuje jako dodatek do zdrowszych nawyków, także tych sportowych. Książkę mógłbym gorąco polecić wszystkim, którzy uwielbiają spędzać czas wolny w kuchni;-)

Amelia Jędras

SUPERfood bez dwóch zdań!

Jestem zachwycona tym tytułem! Przy pierwszym przejrzeniu dosłownie cieknie ślinka:) Wykorzystałam już kilka przepisów, świetne jest to, że można je modyfikować zależnie od swoich upodobań i kubków smakowych. Potrawy faktycznie są idealne na lunch-bez problemu mieszczą się do pojemników na żywność.