Summer Love

Ula Buchacz

Summer Love

7.7

(279 ocen) wspólnie z

27,84

 

Osiemnastoletnia Summer Pratt zostaje zmuszona spędzić wakacje w małej miejscowości w stanie Missouri.

Chociaż rodzina, którą widzi pierwszy raz w życiu, wita ją z otwartymi ramionami, dwa kolejne miesiące zapowiadają się koszmarnie. Obawy potwierdza pojawienie się nieznośnego tajemniczego chłopaka ciągle kręcącego się w towarzystwie jej kuzynów i wyjątkowo działającego jej na nerwy.

Poczynając od pierwszego spotkania, Colton O’Donell odwzajemnia tę niechęć i większość wspólnego czasu spędzają na kłótniach. Doprowadzają się do szału, ale jednocześnie z jakiegoś powodu nie potrafią trzymać się z daleka od siebie. Niewątpliwie trudno jest zaprzeczyć sile ciągnącej ich do siebie mimo wszystkich logicznych powodów.

W ciągu zaledwie pierwszego tygodnia w Hazelwood Summer zmierzy się z wieloma wyzwaniami, a to dopiero początek.

W dodatku większość z nich stawia jej Colton.
„Summer Love” – więcej informacji od księgarni Matras

Trudno jest Summer Pratt przystosować się do nowego otoczenia. Mimo że rodzina, której nie znała wcześniej, okazuje się być gościnna, Hazelwood nie jest tym, do czego jest przyzwyczajona. W małej miejscowości w stanie Missouri, wszyscy znają się od pokoleń, a ona jest obcym dla nich elementem. Ta izolacja tylko pogłębia jej frustrację, a Colton O'Donell nie pomaga w sytuacji.

Nieznosny, arogancki i zdecydowanie zbyt pewny siebie - Colton jest wszystkim czego Summer chciałaby unikać. Jednak ich drogi zawsze się krzyżują, nie tylko dlatego, że Colton jest bliskim przyjacielem jej kuzynów, ale również dlatego, że znalazł w niej źródło nieustającej zabawy i irytacji. Kłótnie z nim stają się codzienną rutyną, a Summer nie potrafi zrozumieć, dlaczego nie potrafi go zignorować.

Podczas kolejnych dni w Hazelwood, Summer zaczyna dostrzegać, że pomiędzy nią a Coltonem jest coś więcej niż tylko zwykła niechęć. Nieoczekiwane momenty bliskości, niewinne dotyki i spojrzenia pełne napięcia tylko pogłębiają jej zamieszanie. Czy możliwe, że to co czuje do Coltona to coś więcej niż frustracja? Czy to co przedstawia jej Colton to prawdziwa twarz chłopaka, czy tylko chwilowe słabości?

Oboje nie przyznają się do swoich uczuć, zamiast tego wybierają drogę konfliktu. Ale to nie zmienia faktu, że ciągle są do siebie przyciągani. Summer musi przekonać się, czy to co czuje do Coltona to coś więcej niż tylko przelotna fascynacja, czy może coś, co zmieni jej życie na zawsze.

Colton O'Donell stawia Summer Pratt kolejne wyzwania, a ona musi nauczyć się radzić sobie w Hazelwood. Wszystko to jest częścią procesu dojrzewania i odkrywania swojej tożsamości, a Summer zdaje sobie sprawę, że wakacje w Hazelwood mogą okazać się najważniejszym doświadczeniem jej życia.

NieZwykłe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-0609-7

EAN: 9788383206097

Liczba stron: 350

NieZwykłe

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka