Sukces to nie wszystko Coaching Prowokatywny 2 Zaawansowany

Hollander Jaap, Wijnberg Jeffrey

Sukces to nie wszystko Coaching Prowokatywny 2 Zaawansowany

49,00 zł

4306

 

Książka ta prowadzi na poziom zaawansowany pracy prowokatywnej. Przez model procesu prowokatywnego (Oczekiwanie Onieśmielenie Osłupienie Odmiana), nowe techniki, manewry i kontrmanewry ku elastyczności w życzliwym prowokowaniu mocnych zmian. Jest to druga z serii trzech książek poświęconych tej nowatorskiej metodzie coachingowej.

Coaching prowokatywny to unikalny rodzaj pracy coachingowej – skuteczny i zaskakujący. Użyteczny zestaw
narzędzi, stosowany jako główna metoda, a także komplementarnie z pracą w duchu innych szkół coachingu i terapii. Jest ciekawym wyróżnikiem oraz asem w rękawie, szczególnie w momentach impasu i utknięcia.

Polega na okazywaniu wsparcia przez mocne stawianie wyzwań, humor, interwencje paradoksalne, zajmowanie się sprawami kluczowymi dla kondycji ludzkiej oraz przemyślne budzenie pełnego potencjału klienta do przeprowadzenia ważnych zmian.

Bazuje na doskonałym kontakcie, ogromnej życzliwości coacha, prowokowaniu klienta do przejawiania określonych pożądanych zachowań już w trakcie sesji oraz skutecznego angażowania się klienta we własne życie i własne sprawy. Wyrósł z terapii prowokatywnej, metody, której twórcą był legendarny już Frank Farrelly.

Metamorfoza
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-936-6273-9

Tytuł oryginalny: Success is ook niet alles. Verder met provocatief coachen

Liczba stron: 206

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 49,00 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Szczypińska