Stres i kobiety Skuteczne metody walki i przezwyciężania

Renate Buffaloe

Stres i kobiety Skuteczne metody walki i przezwyciężania

47,09

 

Czy stres wypływa na urodę kobiety? Oczywiście! Piękno ma wiele wspólnego z wewnętrzną równowagą. Ktoś, kto żyje w ciągłym stresie, często traci tę harmonię. Oprócz tego na twarzy ma wypisane napięcie, cera jest podrażniona, troski i złość uzewnętrzniają sięw ponurej lub depresyjnej mimice, z małych zmarszczek robią się duże...

Renate Bufaloe, autorka książki "Stres i kobiety" pomoże znaleźć przyczyny Twego stresu, czyli zrobić pierwszy krok do odprężenia ciała i duszy. Pokazuje na konkretnych przykładach, jakie skutki w życiu niesie ze sobą pozytywne przezwyciężenie stresu w sytuacjach kryzysowych kobiety, związanych z życiem zawodowym, wychowaniem dzieci, świadomym macierzyństwem, menopauzą, seksualnością w wieku dojrzałym. Omawia ponadto formy walki ze stresem oraz podpowiada, jak skutecznie sobie z nim radzić.

Jeśli chcesz więc wydobyć na światło dzienne swoje zalety, nauczyć się traktować stres jako wyzwanie, a także bardziej optymistycznie spojrzeć na świat- koniecznie sięgnij po ten poradnik!

Astrum
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-727-7843-7

EAN: 9788372778437

Tytuł oryginalny: Madels labt die flugel wachsen

Liczba stron: 168

Format: 13.5x19.5cm

Cena detaliczna: 65,00 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem