Statystycznie rzecz biorąc czyli ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać Nobla?

Janina Bąk

Statystycznie rzecz biorąc czyli ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać Nobla?

39,99 zł

3172

 

„Statystycznie rzecz biorąc” to humorystycznie oraz bardzo przystępnie napisana książka o tym jak statystyki mogą nam się przydać w życiu. Autorką jest Pani Janina Bąk – bizneswoman, komendant komedii oraz liderka grupy #DrużynaJanina. Książka odpowiada na wiele pytań z dziedziny życia zarówno prywatnego jak i zawodowego oraz podaje wiele przydatnych ciekawostek. Czy jesteście gotowi na naukę poprzez świetną zabawę ?

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7260-2

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Wykład Janiny Bąk na konferencji TedX

Lucyna G

Statystycznie rzecz biorąc

Uwielbiam czekoladę dlatego okładka oraz tytuł przykuły moją uwagę. Książka zapowiada się bardzo ciekawię więc z pewnością ją przeczytam.

Beata O

Statystycznie...

Jestem fanką humorystycznie napisanych poradników dlatego myślę, iż ta książka jest dla mnie ! Juz ją zamówiłam i nie mogę sie doczekać aż będę ją mogła przeczytać !

Alicja K

Janina Bąk

Panią Janinę znam z jej strony internetowej. Jest ona bardzo inteligentną  aprzy tym zabawną osobą i świtnie zna sie na statystykach. Oglądałam jej wykłady i nie mogę się doczekać ksiązki tej Pani. M,yślę, że będzie podsumowaniem jej wykładów a przy tym będzie szalenie interesująca i dowiem się wielu ciekawych rzeczy.

Cena pakietu

74,89 zł

5266

Cena pakietu

79,89 zł

5566