Spacerując w promieniach słońca 52 sposoby na Twoje smuteczki

Kelly Rachel

Spacerując w promieniach słońca 52 sposoby na Twoje smuteczki

34,30 zł

2228

 

Każdego z nas od czasu do czasu dopada chandra. Z zupełnie niewyjaśnionych przyczyn wpadamy w zły nastrój i denerwuje nas dosłownie wszystko, a świat wokół nas pozbawiony jest barw. Ten stan jest jednak przejściowy i łatwo jest go pokonać. Najważniejsze, aby jasno określić jego przyczynę i podjąć odpowiednie kroki. Jakie? Dowiesz się o tym z tej książki.
Autorka prowadzi warsztaty dotyczące osiągania zdrowia psychicznego i dzieli się z Tobą strategiami, które pomogły jej pozostać spokojną i szczęśliwą po pokonaniu depresji. Oferuje 52 wskazówki oraz pozytywne idee (po jednej na każdy tydzień roku), które poprowadzą Cię i pomogą lepiej zarządzać presją codzienności. Niektóre z nich odnoszą się do konkretnych doświadczeń i zdarzeń, takich jak wakacje, problemy w pracy i egzaminy szkolne u dzieci, a inne są użyteczne na co dzień.
Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak reagować pozytywnie w trudnych chwilach, np. gdy ktoś Cię okradnie bądź zdenerwuje i dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ponadto Autorka wyjaśni Ci czym są momenty samotności oraz że czasem powinno się odpuścić, ponieważ nie nad wszystkim masz kontrolę. Książka jest napisana w stylu serdecznej rozmowy z dobrym przyjacielem i uroczo ilustrowana przez rysownika Daily Mail Jonathana Pugha. Stąpając w promieniach słońca pozwoli Ci się zrelaksować w nawale obowiązków i uwolnić od nadmiaru adrenaliny, która na dłuższą metę działa wyniszczająco. Ta pozycja to stały, wspierający towarzysz podczas Twoich wzlotów i upadków.
Twoja recepta na dobry nastrój.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7819-1

Tytuł oryginalny: Walking on sunshine

Liczba stron: 128

Format: 14.5x20.3

Cena katalogowa: 34,30 zł

Tłumaczenie: Magdalena Madura

Cena pakietu

74,20 zł

4622

Cena pakietu

74,20 zł

4622

Cena pakietu

84,20 zł

5222