Słodka nadzieja

Tillie Cole

Słodka nadzieja

39,90 zł

2428

 

Ally Lucia ma wokół siebie fantastycznych osób, przyjaźni się ze świetnymi dziewczynami, a jej kuzyn to gwiazdor futbolu amerykańskiego. Na Ally zawsze można polegać, niezależnie od sytuacji. Dziewczyna od zawsze pragnęła przeżyć miłość jak z bajki, oddać się uczuciu, które na zawsze odmieni jej życie. Niestety mimo obecności najlepszych przyjaciół czuje się potwornie samotna.

Ally na co dzień jest kuratorką muzealną i trzeba przyznać, że jest w swoim fachu najlepsza - nikt nie zna się na sztuce nowoczesnej tak jak ona. Przed nią prawdziwe wyzwanie, musi przygotować pierwszą wystawę tajemniczego Elpidio. Trzeba dodać, że kobieta od lat podziwia go całym serce, dzieła tego samotnego rzeźbiarza niesamowicie ją fascynują.

Axel Carillo w przeszłości należał do gangu, bł groźnym przestępcą. Zrujnował życie sowim braciom, a jego mam ma złamane serce. Sprawiedliwości stało się za dość, mężczyzna trafił za kratki za swoje czyny. W więzieniu odkrył pewien talent... Teraz, z sercem przepełnionym smutkiem i udręką,wraca do miasta, w którym mieszkają jego bracia.

Książka opowiada o uczuciu, którego lepiej się wystrzegać. Mądra dziewczyna i zepsuty do cna, o cierpiącej duszy mężczyzna. Przeszłość w przerażający sposób mści się za popełnione niegdyś błędy. Niektórych krzywd nie da się naprawić, ale namiętna miłość może zmienić wszystko. Tylko jak sprawić, by uczucie nie okazało się niszczycielską siłą, która poza sobą tylko ból i łzy?

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-4434-1

Liczba stron: 352

Helion

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Malwina Frączek

Słodka seria

Polecam całą SŁODKĄ serię! Kto jeszcze nie przeczytał, niech czym prędzej nadrabia zaległości! :)

Daria Borycka

Znamię przeszłosci

Słodka nadzieja, to bardzo przewrotny tytuł w stosunku do treści jakie książka skrywa w środku. Jest w niej bardzo dużo emocji, bólu, cierpienia i samotności. Gorzka opowieść o przeszłości, której brzemię mimo upływu czasu nie maleje i rzuca kłody pod nogi w teraźniejszości. Autorka wierciła mi dziurę w sercu, bowiem taksiażka jest mi bardzo bliska zwielku powodów, bardzo przezywałam czytając ją. Zdecydowanie warto przeczytać tą książkę.

Marzena Podlaska

ta książka porusza, jak żadna inna

W Ally drzemią ogromne pokłady miłości, którą niestety nie ma kogo obdarować, choć tak bardzo by chciała. Pewnego razu trafia na człowieka złamanego, który jest do cna wyczerpany emocjonalnie. To jak na siebie wpłynęli, było niesamowite. Ta książka zdeydowanie zapadnie mi na bardzo długi okres w pamięci. Nie raz naprawdę się wzruszyłam. 

Cena pakietu

79,80 zł

4822

Cena pakietu

79,80 zł

4822