Skandal

K.N. Haner

Skandal

7.1

(842 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2428

 

"To piękne i smutne zarazem. Kochać kogoś tak bardzo, że nawet po jego śmierci nie jesteś w stanie ułożyć sobie życia z kimś innym."

ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych.
ON zawsze dostaje, to czego chce.

ONA jest żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera.
ON jest wycofanym, gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.

Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. A łączy niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?

Skandal wisi w powietrzu…

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3728-6

Liczba stron: 282

Format: 135x213mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Paulina

Skandal

Polki wprost pokochały K.N.Haner! Tym razem otrzymujemy całkiem nowy, świeży romans. Córka milionera i londyński bizensmen. Ta książka to będzie prawdziwy skandal...

Inga Słowik

WOW!

To moja pierwsze spotkanie z twórczością pani Nowakowskiej, jestem jednak mile zaskoczona! Opowieść o dwóch, całkiem przeciwnych sobie osobowiościach, których połączyło tajemnicze napięcie bardzo mi się spodobała. Genialne wykreowane postaci, które tworzyły integralną całość. Finezyjna, ma w sobie nutę zadziorności, rozpala nasze zmysły. A zakończenie szokuje i wbija w fotel! Wielkie brawa dla autork. Kawał dobrej roboty!

Ewa Fijołek

"SANDAL"

Julia to inteligentna, młoda kobieta, córka znanego milionera. Pracuje w firmie ojca gdzie poznaje Jamesa Windstor - biznesmena z Londynu. Julia widzi w nim gbura i nudziarza. Żadna atrakcyjna kobieta nie zainteresuje się takim mężczyzną. Sytuacja jednak zmienia się diametralnie gdy wspólnie wyjeżdżają w sprawach służbowych do Nowego Yorku...Czy ten wyjazd zmieni nastawienie młodek kobiety do Jamesa?
Ale przecież to klient ojca! Czy z tego wyniknie głośny skandal? Przekonajcie się sami!