Siedem wyzwań lidera

Sylwia Królikowska

Siedem wyzwań lidera

49,00 zł

3546

 

Superniania Liderów SYLWIA KRÓLIKOWSKA stawia przed Tobą Siedem wyzwań lidera. To, czy podejmiesz rękawicę, będzie miało olbrzymi wpływ na Twoją pozycję, wizerunek i skuteczność działania jako lidera. Każdy z siedmiu rozdziałów porusza inny obszar wyzwań, z którymi nieustannie mierzysz się, pracując ze swoim zespołem. Autorka na licznych przykładach z własnego doświadczenia pokazuje, jak budować autorytet, w jaki sposób prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, a także jak zarządzać konfliktami i zmianą oraz emocjami, które im towarzyszą. W poradniku znajdziesz szereg ćwiczeń, które pomogą Ci od razu zaimplementować zdobytą wiedzę i doskonalić umiejętności liderskie.

7 powodów, dla których warto przeczytać tę książkę:
1. Inwestycja w siebie - nikt nie rodzi się dobrym szefem, ale każdy może na to pracować i stawać się skutecznym liderem.
2. Oszczędność czasu i pieniędzy – każdy rozdział to jeden pełen dzień szkoleniowy.
3. Praktyczne przykłady prosto z największych firm i korporacji – wyciągaj wnioski z błędów innych, by każdego dnia podnosić swoją skuteczność działania.
4. Przystępny, żartobliwy język - autorka w niezwykle obrazowy i lekki sposób wytłumaczy Ci nawet najbardziej złożone koncepcje psychologii przywództwa
5. Techniki i narzędzia zarządzania zespołem – gotowe do wdrożenia algorytmy, schematy i modele działania krok po kroku pomogą przejść przez najtrudniejsze sytuacje oraz nauczą Cię konsekwencji
6. Rozwój umiejętności interpersonalnych przydatnych zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym- nabyta wiedza przyda Ci się we współpracy z partnerem, teściową, a nawet nastoletnim dzieckiem!
7. Wzrost pewności siebie – dzięki radom zawartym w książce będziesz w stanie szybciej podejmować najlepsze decyzje, co przełoży się na wzrost pewności siebie.

Van Dahlen Group
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-948-8632-5

Liczba stron: 266

Format: 170x240mm

Cena katalogowa: 49,00 zł