Sezon na czarownice Chilling Adventures of Sabrina 1

Sarah Rees Brennan

Sezon na czarownice Chilling Adventures of Sabrina 1

37,00 zł

2381

 

To lato jest ostatnim zwykłym latem Sabriny Spellman. Dziewczyna od dawna była przygotowana, że z dniem jej szesnastych urodzin wszystko się zmieni i będzie ona musiała ona zostawić swój dawny świat. Na pierwszy rzut oka można by sądzić, że jest ona zwykłą nastolatką jednak od dziecka jest ona uczona magii i zaklęć przez swoje ciotki Zeldę i Heldę. Sabrina nie sądziła, że pożegnanie z przyjaciółmi oraz chłopakiem Harveyem będzie tak ciężkie.. Niepewna uczuć chłopaka rzuca na niego zaklęcie miłosne!

Czy magia sprowadzi Sabrinę na złą drogę?

Dolnośląskie
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-271-5952-6

Tytuł oryginalny: Season of the witch

Liczba stron: 296

Dolnośląskie

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 37,00 zł

Tłumaczenie: Donata Olejnik

Chilling Adventures of Sabrina - oficjalny trailer serialu Netflix

Wiola Misiak

polecam!

Jeśli nie oglądaliście Sabriny a chcecie sięgnąć po tą książkę to nie martwcie się o spojlery, ponieważ akcja książki dzieje się przed pierwszym sezonem. Jednak jeśli jesteście fanami serialu to książka to MUST READ! Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, pełnym humoru i czarnej magii! Jednak nie jest to książka tylko dla młodych czytelników, nadaje się także dla tych starszych. Bardzo spodobała mi się wizualna strona tej książki, czarno-białe strony mające za zadanie pokazać po której stronie świata się znajdujemy, to genialny pomysł! Jeśli lubicie książki pełne magii i zabawnych historii to jest to książka idealna dla was!

Patrycja Miodek

Pozycja obowiązkowa dla fanów magii!

Po książkę sięgnęłam po długich namowach mojej przyjaciółki, wielkiej fanki Netflixowskiej Sabriny. Książki o magii nigdy nie były moimi ulubionymi jednak stwierdziłam, że tej dam szansę. I bardzo cieszę się, że to zrobiłam! Książka jest cudowna! Mimo że jest pełna mroku i grozy to czyta się ją bardzo przyjemnie. Ogromnym plusem książki jest także szata graficzna- pomysł na dwukolorowe wnętrze gdzie czarne kartki zatytułowano „Co czai się w mroku" to świetny pomysł ! Książkę polecam !

Dagmara Kotlarz

Inna wersja Sabriny

Za czasów mojego dzieciństwa w telewizji leciał serial „Sabrina nastoletnia czarownica" który był pełen humoru, dziwnych ciotek i genialnego kota Salema. Sądziłam ,że serial będzie czymś bardzo podobnym. Jakże się myliłam! Serial to całkiem inna bajka. Jest on pełen mroku i grozy. Serial pochłonęłam w całości i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon i dlatego też postanowiłam umilić sobie ten czas i sięgłam po książkę. I stwierdzam ,że jest ona tak samo dobra jak serial! Jestem zachwycona czekam na kolejne tomy!

Cena pakietu

81,90 zł

5075