Sekundy do szczęścia

Aneta Zamojska

Sekundy do szczęścia

39,70 zł

2601

 

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby twój los potoczył się inaczej? A gdybyś mogła spojrzeć na alternatywne historie swojego życia? Czy byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś?
Bohaterka „Sekund do szczęścia”, 40-letnia Katarzyna, przed laty dokonywała wyboru między trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego równoległych wersjach: jako żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, choć w rzeczywistości zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jaki wpływ na styl życia kobiety może mieć mężczyzna.
Czterdziestolatka każdy wybór uznaje za zły i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed zapisaną kartą? A może los wie, co jest dla nas dobre, i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?
Losy Katarzyny w jej alternatywnych życiach zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy zaskoczy samą siebie? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice? Jakie znaczenie odegrają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma się spotkać bohaterka?
Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

„Sekundy do szczęścia” – Nagroda Główna w konkursie „Książka Roku 2016” organizowanym przez Planetę Kobiet (www.planetakobiet.pl)

Studio Suite 77
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-653-7209-3

Liczba stron: 322

Format: 150x210mm

Cena katalogowa: 39,70 zł