Seks to zdrowie czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek

Anna Sasin

Seks to zdrowie czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek

32,90 zł

2250

 

Radość z seksu każdego dnia!

Naga prawda o seksie, czyli najważniejsze obszary zdrowej relacji
Równowaga w świetnym związku, czyli jak nie dać się zmanipulować
Żyli długo i szczęśliwie, czyli umiejętne pielęgnowanie namiętności

Wbrew wszelkim pozorom i stereotypom ekscytujące oraz satysfakcjonujące życie seksualne nie jest domeną donżuanów czy kokietek. Nie jest zarezerwowane dla wszelkiej maści celebrytów, poświęcających czas i pieniądze na poprawianie własnego ciała oraz bieganie z imprezy na imprezę. Nie polega także na ustawicznym zmienianiu partnerów i przekraczaniu w seksie kolejnych granic.

Radosne i nieskrępowane realizowanie najskrytszych marzeń seksualnych wymaga zdrowej relacji z partnerem — skłonnym do uczestnictwa w tej zabawie oraz na tyle otwartym, by można było bez zahamowań wyruszyć z nim w tę ekscytującą podróż. Rzecz w tym, że takie partnerstwo wymaga aktywności w budowaniu trwałej i dobrej relacji. Niezbędne wskazówki znajdziesz w tej książce.

Autorka stawia dziś przed Tobą fascynujące wyzwanie. Jeśli chcesz każdego dnia cieszyć się bliskością oraz zaufaniem Twojej drugiej połówki i bez kompleksów, skrępowania czy uciekania się do kłamstw albo manipulacji uprawiać taki seks, jaki najbardziej Ci odpowiada, zacznij troskliwie pielęgnować swój związek. Dowiedz się, jak zbudować trwałą relację, jak traktować swoją partnerkę lub partnera, jak ułożyć życie we dwoje, by sprawiało Wam jak najwięcej radości. Naucz się wciąż od nowa znajdować w drugiej osobie cechy godne podziwu oraz pożądania, rozmawiać z nią i postępować tak, by w Twoim związku żadna strona nie czuła się niezrozumiana lub ignorowana. Znajdź drogę do szczęśliwego życia, w którym wciąż towarzyszyć Ci będzie radosny i płomienny seks!

Wszystko, co musisz wiedzieć o nim
Wszystko, co musisz wiedzieć o niej
Życie we dwoje
Ja – Ty – My. Twoje miejsce w związku
6 kluczy do pożądania
Zmiany, kryzysy, problemy
3 × K: komunikacja, kooperacja, kreatywność

Namiętność na całe życie? Tak, to naprawdę działa!

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-246-3425-5

Liczba stron: 152

Format: 140x210mm

Cena katalogowa: 32,90 zł