Sekretna siła spełniania pragnień Jak wykorzystać nieograniczoną moc zbiegów okoliczności

Deepak Chopra

Sekretna siła spełniania pragnień Jak wykorzystać nieograniczoną moc zbiegów okoliczności

29,00 zł

1975

 

The Spontaneous Fulfillment of Desire

Czy zdarzyło ci się kiedyś coś podobnego?
- Myślałeś o kimś dawno niewidzianym – i właśnie wtedy ta osoba zadzwoniła.
- Bardzo na coś czekałeś i niespodziewanie akurat się to wydarzyło.
- Znalazłeś wspaniałe rozwiązanie jakiegoś problemu – a twój najlepszy przyjaciel w tym samym czasie znalazł to samo rozwiązanie.
Większość ludzi błędnie uznaje takie wydarzenia za zbiegi okoliczności. W istocie zaś są to przebłyski obszaru, gdzie wszystko wydarza się jednocześnie, synchronicznie, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są jednym.
Ta książka pokazuje, jak zauważać w życiu tego rodzaju wskazówki i korzystać z nich, otwierając tym samym drzwi do rzeczywistości boskiej inteligencji, do źródła stworzenia, gdzie można świadomie tworzyć własne szczęście we wszystkich dziedzinach życia.
Stając się bardziej świadomi tak zwanych „zbiegów okoliczności” i ich znaczenia, będziemy coraz ściślej łączyć się z tkwiącym u ich podłoża polem nieskończonych możliwości. I wtedy zacznie się magia. Wtedy samoczynnie zaczną się spełniać nasze pragnienia.
Deepak Chopra odbudowuje naszą świadomość niewiarygodnej siły, która tkwi w nas samych. Przedstawiając siedem zasad i ćwiczenia, oferuje nam narzędzia, którymi możemy stworzyć wspaniałe, cudowne życie, jakie jest naszym naturalnym prawem.

Medium
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-870-2585-4

Tytuł oryginalny: The Spontaneous Fulfillment of Desire

Liczba stron: 264

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 29,00 zł

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska