Sekret Elizy Auschwitz Płatna miłość

Dominik W. Rettinger

Sekret Elizy Auschwitz Płatna miłość

7.5

(370 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2796

 

Czy w piekle można uratować swoje człowieczeństwo?

Dzięki książce poznajemy historię młodej kobiety która aby uratować się z obozu Auschwitz-Birkenau decyduje się na pracę jako prostytutka w Kommandzie Puff, domu publicznym otwartym w 1943r. przez SS. Historia o walce o przetrwanie oraz niebezpiecznej miłości oficera SS przeplata się z opowieściami z obozowego życia i funkcjonowania esesmańskiego domu publicznego.

Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić żeby przetrwać?

Świat Książki
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-9493-2

Liczba stron: 320

Świat Książki

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Wywiad z autorem

Paulina Kot

polecam !

Książka sprawia ,że człowiek zaczyna zastanawiać się nad tym jak wyglądało życie podczas wojny.. każdy wie ,że osoby które przeżyły ten okropny okres będą miały te wydarzenia w pamięci do końca życia.. jest to bardzo mocna książka, siedziała w mojej głowie przez dłuższy czas.. polecam!

Magdalena Gądek

dająca do myślenia

Tematyka wojenna nie jest mi obca, jednak na temat kobiet w literaturze napisane jest bardzo mało.. a jest to bardzo ważny temat.. Jest to książka którą każdy powinien przeczytać, po to aby docenić to co ma... żeby zobaczyć ile ludzie są w stanie poświęcić byle żyć..

Judyta Mroczek

wstrząsająca

Temat poruszany w książce jest bardzo ciężki.. Nie da się czytać tej książki na raz, jest ona dająca do myślenia.. jak wiele jest się w stanie poświęcić żeby przeżyć?

Cena pakietu

76,80 zł

5190

Cena pakietu

76,80 zł

5190