Satyricon

Gertrud Hellbrand

Satyricon

39,90 zł

2470

 

Podczas pierwszego roku studiów Olivia zaprzyjaźnia się z dość ekscentrycznym i fascynującym rodzeństwem i zgadza się na wspólne podjęcie gry, której zasady nie są jej znane. Z grupa przyjaciół tworzą krąg o nazwie Satyricon. Podczas tych spotkań studenci piją, dyskutuja o sztuce, literaturze i erotyce, a także ekserymentują z własną seksualnością. Olivia zaczyna darzyć Rufusa uczuciem oraz odkrywać mroczne strony swojej osobowości.

Ich ścieżki rochodzą się na piętnaście lat. Z okazji 40-stych urodzin Renee Olivia ponownie spotyka przyjaciół oraz dawnego kochanka. Powracają do niej dawne wspomnienia o rautach, kłótniach i rozkoszy, a także o tragedii, do której doprowadziły studenckie zabawy.

Mroczna opowieść o przyjaźni, zazdrości i obsesji, a także o najgłębiej skrywanych popędach, odwiecznym pragnieniu miłości, wrażliwości i akceptacji.

Marginesy
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-665-0002-0

Tytuł oryginalny: Satyricon

Liczba stron: 304

Marginesy

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agata Teperek

Sylwia Maj

SATYRICON

 Naprawdę dobry thriller. Nieprzewidywalny i nieszblonowy. Wydawało mi się, że w sprawie thrillerów wszystko zostało już powiedziane. Jednak Gertrud Hellbrand pokazała, jak bardzo sie myliłam! Polecam serdecznie :)

Artur Malik

Satyricon - Gertrud Hellbrand

"Satyricon" stał się komercyjnym przełomem w karierze autorki. Sprawdźmy zatem, czy rzeczywiscie jest tak dobra, jak mówią...

Marcelina

"Satyricon"

Uwielbiam takie cieżkie klimaty! Czytając, czułam się jak ryba w wodzie. Wiem, ze nie każdemu podobają się kryminały z wątkiem seksualnym, jednak fanom gatunku gorąco polecam. Czekam na kolejną cześć!

Cena pakietu

79,80 zł

4864

Cena pakietu

69,80 zł

4264

Cena pakietu

69,80 zł

4264