Satyricon

Gertrud Hellbrand

Satyricon

39,90 zł

2449

 

Podczas pierwszego roku studiów Olivia zaprzyjaźnia się z dość ekscentrycznym i fascynującym rodzeństwem i zgadza się na wspólne podjęcie gry, której zasady nie są jej znane. Z grupa przyjaciół tworzą krąg o nazwie Satyricon. Podczas tych spotkań studenci piją, dyskutuja o sztuce, literaturze i erotyce, a także ekserymentują z własną seksualnością. Olivia zaczyna darzyć Rufusa uczuciem oraz odkrywać mroczne strony swojej osobowości.

Ich ścieżki rochodzą się na piętnaście lat. Z okazji 40-stych urodzin Renee Olivia ponownie spotyka przyjaciół oraz dawnego kochanka. Powracają do niej dawne wspomnienia o rautach, kłótniach i rozkoszy, a także o tragedii, do której doprowadziły studenckie zabawy.

Mroczna opowieść o przyjaźni, zazdrości i obsesji, a także o najgłębiej skrywanych popędach, odwiecznym pragnieniu miłości, wrażliwości i akceptacji.

Marginesy
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-665-0002-0

Tytuł oryginalny: Satyricon

Liczba stron: 304

Marginesy

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agata Teperek

Sylwia Maj

SATYRICON

 Naprawdę dobry thriller. Nieprzewidywalny i nieszblonowy. Wydawało mi się, że w sprawie thrillerów wszystko zostało już powiedziane. Jednak Gertrud Hellbrand pokazała, jak bardzo sie myliłam! Polecam serdecznie :)

Artur Malik

Satyricon - Gertrud Hellbrand

"Satyricon" stał się komercyjnym przełomem w karierze autorki. Sprawdźmy zatem, czy rzeczywiscie jest tak dobra, jak mówią...

Marcelina

"Satyricon"

Uwielbiam takie cieżkie klimaty! Czytając, czułam się jak ryba w wodzie. Wiem, ze nie każdemu podobają się kryminały z wątkiem seksualnym, jednak fanom gatunku gorąco polecam. Czekam na kolejną cześć!

Cena pakietu

79,80 zł

4843

Cena pakietu

94,80 zł

5743

Cena pakietu

69,80 zł

4243

Cena pakietu

69,80 zł

4243