Saturn Bezlitosna siła Tom 3

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Saturn Bezlitosna siła Tom 3

7.6

(937 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2376

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska powraca w wielkim stylu! Przygotujcie się na emocjonalną jazdę bez trzymanki, to przecież jej specjalność!

Konrad Klajzer to młody chłopak, który od życia przyjął już wystarczająco dużo ciosów, udało mu się jednak wyjść na prostą i w miarę uporządkować swoje życie wewnętrzne. Wszystko dzięki Anicie – przybranej siostrze i jej mężowi – Kastorowi, znanemu zawodnikowi MMA.

Inez wraz z pomocą dziewczyn z FemiHelp robi wszystko by wstać na nogi i uporać z traumatycznymi wspomnieniami. Długie rękawy noszone bez względu na pogodę skrywają blizny, którymi naznaczone ma ciało, to jednak nie jedyne ślady przeszłości, jakie ma na swoim ciele…

Saturna uratowały walki, na ringu zmienia się nie do poznania, poza nim, ma tylko jedną słabość – ją. Ich związek zdaniem wielu nie jest najlepszym pomysłem, mimo to, rozumieją się bez słów, oboje przeszli przez piekło i oboje to przetrwali. Okaleczeni, nawzajem mogą sobie pomóc. Czy demony przeszłości wreszcie odpuszczą, czy Konrad i Inez podołają?

„Saturn” to trzeci tom serii „Bezlitosna siła” – opowieści o mężczyznach walczących w MMA, każdy z mroczną przeszłością, która go prześladuje.

Słowne (dawniej Burda Książki)
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3686-9

Liczba stron: 256

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Oliwia Olczak

Saturn

"Saturn" to zdecydowanie jedna z lepszych książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej jakie czytałam, nie mam tu na myśli tylko serii "Bezlitosna siła". Miałam wobec tej książki wielkie oczekiwania bo poprzednia z tego cyklu mocno nie rozczarowała więc liczyłam na wielki powrót autorki, aby pokazała, że potrafi jeszcze powrcić do stylu z "Kastora", tak też sie stało.

Schemat niby banalny i niby juz przerowbiony wiele razy, a jednak świat jaki Łoniewska tu wykreowała, jak napisała bohaterów i jakie cechy im nadała i jak poprowadziła ich losy niezwykle mnie wciągnął i zafascynował. Bardzo polecam, rewelacyjna książka! Już wyczekuję na kolejny tom!

Hania Jonkisz

Świetna

Seria 'Bezlitosna siła" miała według mnie swój bardzo dobry moment - pierwszy tom "Kastor" oraz słabszy - "Polluks", co zniechęciło mnie niestety poczatkowo by kontynuować czytanie serii, ale do trzec razy sztuka i autorka wyciągneła chyba wnioski, bo 'Saturn" jest najlepszą, najciekawszą i najbardziej ujmującą z całej tej serii.

Serdecznie polecam, jeśi ktoś podobnie jak, zniechęcił się nieco po "Polluksie" to tutaj dostajemy coś zdecydowanie lepszego!

Anna Łowicz

Najlepsza z całej serii!

Czytałam wszystkie książki z serii "Bezlitosna siła", które do tej pory się ukazały. "Saturn" to już trzeci tom i moim zdaniem najlepszy, z wielu względów.

Tym razem poznajemy losy Konrada i Inez, których życie nie oszczędzało i od zawsze musieli walczyć o siebie i najbliższych.  Nigdy nie mieli łatwo i choć z odpowiednią pomocą udało im się wstac na nogi, to demony przeszłości nie pozwalają o sobie zapomnieć. Drogi tej dwójki nagle się krzyżują i choć wszyscy są przeciwni i sugerują ostrożność tej dwójce, oni postanawiają kolejny raz zawalczyć. 

Świetnie napisana, dotyka bardzo wrażliwych i newralgicznych tematów, ale również ważnych, jak przemoc domowa, wobez dzieci czy kobiet. Już nie mogę doczekać się kolejnego tomu!