Rozwody i rozstania Sprawdzony program odbudowy życia

Fisher Bruce, Alberti Robert

Rozwody i rozstania Sprawdzony program odbudowy życia

35,90 zł

2342

 

Poradnik przeznaczony jest dla osób, które muszą się zmierzyć ze skutkami rozstania, w tym dla osób rozwiedzionych, porzuconych lub pragnących zakończyć trudny związek, a także dla tych, którzy nie umieją poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby.

Autor prezentuje skuteczny 19-etapowy system pozwalający na stopniowe przystosowanie się do nowego życia po rozwodzie lub stracie ukochanej osoby.

Proces ten został zilustrowany przez system cegiełek odbudowy psychicznej - od zaprzeczenia, lęku i adaptacji po samodzielność, poczucie celu i w końcu wolność.

Dzięki książce dowiesz się, jak radzić sobie z gniewem i złością, jak pozbyć się lęku przed niepewną przyszłością bez partnera oraz co zrobić, kiedy doskwiera samotność.

To wyjątkowy poradnik, który zachwycił już miliony osób na całym świecie, pomógł im uporać się z trudami rozstania i sprawił, że rozpoczęli nowe, pełne radości życie. Okazał się nieocenioną pomocą dla osób, które przechodziły przez rozwód i tak jak im, również Tobie może pomóc poradzić sobie z kryzysem i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Dzięki radom autorów znajdziesz silne praktyczne wsparcie i inspirację do rozwoju, aby stać się taką osobą, którą chciałbyś być i z którą chcieliby być inni!

Edgard
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-778-8172-9

Tytuł oryginalny: Rebuilding: when your relationship ends

Liczba stron: 272

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 35,90 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Zimnoch