Rozwód po polsku. Strach i nadzieje

Iza Komendołowicz

Rozwód po polsku. Strach i nadzieje

39,99 zł

3322

 

Autorka Iza Komendołowicz w swojej książce przedstawia współczesne rozwody ukazane na tle przemian społecznych, przedstawianych przez niespodziewane wydarzenia, opowieści adwokatów, jak i opinie terapeutów.

Autorka przedstawia wiele wypowiedzi osób będąc w trakcie i po rozwodzie, są to teksty które budzą grozę, śmiech, niekiedy bywają bulwersujące. W kontrowersji z opowieściami adwokatów oraz przypadkami jakie mają miejsca w gabinetach psychologicznych tworzą mieszkankę wybuchową.

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-10-16

ISBN: 978-83-280-6164-4

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 142x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

 

Katarzyna S.

Godna polecenia

Szczerze polecam tę pozycję, bardzo lubię twórczość Pani Izy Komendołowicz i tym razem również  mnie nie zawiodła. Lubię czytać prawdę i rzeczywiste sytuacje, a jeśli opisane są w takim sposób tym bardziej. Kolejnym  plusem jest podział na 32 rozdziały, które odnoszą się do różnych aspektów.

 

Anna B.

Daje do myślenia

Książka wywarła na mnie duże wrażenie. Autorka wykonała kawał dobrej roboty. Czytając książkę byłam zaskoczona, wstrząśnięta a niektóre historie mnie rozbawiły. Niesamowite jaki wachlarz emocji potrafi wywołać ta książka. Wielu z nas ciężko jest sobie wyobrazić co i w jaki sposób odbywa się w domach, głowach osób które czeka rozwód, bądź co się dzieje w czasie jego trwania. Jest to temat tak dziś poruszany i na czasie, że warto się w niego wgłębić.

Emilia K.

Dobra książka

Rozwód to temat bardzo gorący w dzisiejszych czasach. Podejrzewam, że większość z nas zna ludzi, którzy mieli większą, bądź mniejsza styczność z tym tematem, może też bezpośrednio byli z nim związani. Autorka uświadamia nas jak człowiek, który doświadczył tego zmienia się, staje się innym człowiekiem. Przedstawione historie są rzetelne, opisane w ciekawy sposób. Warto przeczytać tę książkę chociażby po to, aby spróbować zrozumieć ludzi ich postępowanie w tym istotnym momencie ich życia.