Rozmerdane święta

Agnieszka Olejnik

Rozmerdane święta

36,90 zł

2299

 

Okres Bożonarodzeniowy to czas radości i miłości. Jednak nie każdy ma możliwość dzielić się tym z najbliższymi. Zawsze znajdzie się ktoś samotny jak syn Krystyny, czy Stanisław, od którego właśnie odeszła żona. Ktoś taki jak Olgierd, człowiek oddany swojej pracy, który nie widzi świata poza polonistyką. Małgorzata, która samotnie wychowuje dziecko albo Sara, której świat właśnie się zawalił. Bohaterowie jakich opisuje autorka są wszędzie wokół nas. Jednak te konkretne postacie łączą zbiegi okoliczności, które odmienią ich losy. Wszystko dzieje się za sprawą wychudzonego i chorowitego kundelka Ziyo, najsłabszego z miotu, który został potraktowany jak rzecz.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-3623-7

Liczba stron: 336

Wydawnictwo Kobiece

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Jadwiga Majer

Szczęście i miłość

Często skupiamy się tylko na własnym szukaniu szczęsciu i miłości, a zapominamy o tych którzy tego najbardziej potrzebują o najsłabszych, samotnych i odrzuconych. Książka Olejnik to świetna pozycja, która porusza ważne tematy w bardzo przyjemny sposób i w bardzo nastrojowym klimacie świąt uwielbianych przez większość ludzi. Uwielbiam jej powieści, jej styl i tematykę.

Natalia Padewa

Nastrojowa

Bohaterowie książki to postacie bardzo realne, wydawać by się mogło, że znamy je osobiście. Jeśli się rozejrzymy na pewno spokamy jakąś Krystynę, która nie może doczekać się wnuków, takiego Olgierda pracoholika czy pozostałych. Każda postać w książce wypowiada się w pierwszej osobie, co sprawia, że możemy wczuć się w ich rolę i poznać ich myślenie. Książka bardzo wartościowa, pełna ciepła i świątecznego nastroju.

Katarzyna Kola

Rozmerdane święta

Ziyo to najsłabszy z miotu pies i wydawać by się mogło nic nie warty i spisany na straty, a gdyby nie on, tych kilkoro bohaterów nie spotkałoby tyle dobra i miłości. Ogromnie cieszę się, że autorka poruszyła temat okrucieństwa w swojej powieści choć nie ukrywam, że boli mnie fakt, iż takie rzeczy mają miejsce w obecnych czasach. Nie potrafię tego zrozumieć!

Książka dodaje nadziei, że dzieją się na świecie dobre rzeczy tylko wystarczy w nie uwierzyć! Pewnie to przez magię świąt, kto wie...

Cena pakietu

76,80 zł

4693

Cena pakietu

66,80 zł

4093

Cena pakietu

66,80 zł

4093