Robot w ogrodzie

Deborah Install

Robot w ogrodzie

 

– W naszym ogrodzie jest robot – poinformowała mnie Amy.
– Dlaczego w ogrodzie miałby być robot?
Nie odpowiedziała.
– Amy, czy znowu zapomniałaś zamknąć tę cholerną bramę?
Wychyliłem się przez okno najdalej, jak potrafiłem. Faktycznie, w ogrodzie był robot.

Tang jest robotem, który wymaga naprawy. Ben jest mężczyzną, który czuje się całkowicie złamany. Żaden z nich nie jest w stanie wytłumaczyć, jak to się stało, że zagubili się w swoim życiu, ani przewidzieć, jak wiele może im dać ich wzajemne spotkanie.

Robot w ogrodzie to czarująca i wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni iędzy zagubionym w życiu mężczyzną a niezwykłym robotem, który ma trudności ze zrozumieniem ludzkiego „dlaczego”,ale nie ma problemów ze zrozumieniem miłości.

Robot w ogrodzie to książka dla wielbicieli Alfa – każdy z nich, czytając książkę, będzie miał przyjemne deja vu. Uczuciowy i wzruszający Tang przypomina także E.T. z filmu Stevena Spielberga, a sama autorka nawiązuje w powieści do robota R2D2 z Gwiezdnych Wojen George’a Lucasa.

Deborah Install - dotychczas pracowała w uniwersytecie i jako copywriter w agencji marketingowej. Swoją debiutancką powieść napisała podczas urlopu macierzyńskiego. Prawa do publikacji nabyli: S. Fischer Verlage (Niemcy), Piemme (Włochy), Grijalbo (Hiszpania).

WAM
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-277-1020-8

Liczba stron: 352

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł