Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Agnieszka Siepielska

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

38,90 zł

2843

 


Viviana Thomson, dwudziestoczteroletnia kobieta pracuje w ekskluzywnym sklepie zajmującym się sprzedażą odzieży męskiej. Pewnego dnia podczas pracy kobieta dowiaduje się, że zamówienie jednego z klientów zostało pomylone, a on sam domaga się by jego zamówienie zostało doręczone do jego rąk osobiście. Mimo, że Viviana nie była odpowiedzialna za tę pomyłkę, postawia dostarczyć przesyłkę mężczyźnie.

Rhys Miller jest wysoko postawionym, bogatym i przystojnym mężczyzną. Wykorzystuje każdą sytuację, by postawić na swoim, a dostarczenie błędnego zamówienia pozwala mu zrealizować plan, który od jakiegoś czasu tworzył w głowie. Nieświadoma niczego Viviana dostarcza do domu mężczyzny zamówienie, nie zdając sobie sprawy że trafiła właśnie do jaskini lwa.

Rhys jest pierwszą z części serii „Synowie Zemsty” opowiadającej o mafijnej rodzinie Valenti. Z bohaterami powieści związanych jest wiele tajemnic, gdy zostaną one odkryte odmieni to całe ich dotychczasowe życie.

NieZwykłe
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

NieZwykłe

Cena katalogowa: 38,90 zł

Wiesława Cieślak

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Troszkę różni się od książek mafijnych jakie do tej pory miałam okazję czytać. Dotychczas w tego typu książkach walka odbywa się o wpływy największych rodzin, w tym wypadku odbywa się w rodzinie Millera.

Justyna Komik

dobra pozycja

Uważam, że autorka stworzyła świetną fabułę, trzymającą w napięciu do ostatniej strony. Książkę czyta się przyjemnie, jest to fajny sposób na oderwanie się od codzienności.

Marzena Konik

wciągająca

Jeśli często sięgacie po romanse mafijne ta pozycja jest strzałem w 10 ! Książka mnie pochłonęła, z niecierpliwością czekam na drugi tom.

Cena pakietu

78,80 zł

5237

Cena pakietu

93,80 zł

6137

Cena pakietu

78,80 zł

5237