Reputacja

Marcin Kiszela

Reputacja

39,99 zł

3322

 

Zagadkowe zniknięcie Mileny Blikiewicz- popularnej youtuberki ostatnich czasów, której odnalezieniem zajmuje się Alicja- specjalistka od zarządzania wizerunkiem, która jest również jej najlepszą przyjaciółką. Alicja nie zdaje sobie sprawy jak wiele odkryje o sobie samej i otaczających ją ludziach podczas próby odnalezienia youtuberki. Dowie się bolesnej prawdy z którą będzie musiała się zmierzyć.

Czy niczego nieświadoma kobieta ma jakiekolwiek szanse w pojedynku z groźnym i nieprzewidywalnym porywaczem? Czy uda jej się odróżnić prawdę od fikcji jaką wykreowała youtuberka ? Czy pogodzi się z informacjami, które poznała o sobie samej i ludziach, którym tak bardzo ufała ?

Wilga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7531-3

Liczba stron: 304

Wilga

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Konrad

daje do myslenia

Moim zdaniem autor stworzył świetną historię, która jest bardzo na czasie. W momencie kiedy rządzi nami internet, wszędzie dostajemy fake newsy, w które ślepo wierzymy. A propaganda i manipulacja szerzy się na każdym kroku. Warto się zastanowić komu tak naprawdę możemy zaufać. Powinniście przeczytać tę pozycję !

Wiktor S.

super

Na początku muszę wspomnieć o wspaniałym warsztacie jaki posiada autor co da się odczuć podczas czytania tej pozycji. Główna bohaterka opowiada nam swoją historię z własnej perspektywy, co jest bardzo ciekawie i sprawia, że książkę czyta się bardzo przyjemnie. Dobra pozycja !

Kamila

“Reputacja”

Bardzo dobrze czytało mi się tą pozycję, która jest narracją pierwszoosobową. Choć z początku książka może wydać Wam się lekko monotonn, poniważ akcja rozwija się dość powoli to uwierzcie mi, że warto i nie pożałujecie !

Cena pakietu

79,89 zł

5716