Relaksujące mandale 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych

Jim Gogarty

Relaksujące mandale 100 antystresowych, kreatywnych kolorowanek dla dorosłych

7.3

(3 oceny) wspólnie z

24,90 zł

1739

 

Na punkcie kolorowanek dla dorosłych oszalał cały świat. Daj się ponieść temu szaleństwu, wypełnij kolorami 100 oryginalnych szablonów mandali, stworzonych przez Jima Gogarty’ego i odkryj prosty sposób na ukojenie skołatanych nerwów.
Czy wiesz, że kolory od niepamiętnych czasów odgrywają ważną rolę w życiu emocjonalnym i uczuciowym człowieka? W dzisiejszych czasach presja i stres powodują, że bardzo często zapominamy o chwili dla siebie, bądź spędzamy czas wolny w sposób, który nie wpływa na nas korzystnie. Przekonaj się, jak łatwo to zmienić i poznaj sekret tybetańskich mnichów na pełną koncentrację! Poznaj terapeutyczną moc kolorów, odkryj wraz z mandalami, że chwila wyciszenia może nie tylko odgonić zmęczenie, ale również pozytywnie wpłynąć na wszystkie aspekty twojego życia.
Kolorowanie mandali pozwoli ci uspokoić umysł, wyciszyć emocje, zmniejszyć poziom odczuwanego stresu, rozwinąć kreatywność i poprawić koncentrację. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, weź głęboki oddech i zatrzymaj się na chwilę w tym świecie, który tak szybko pędzi przed siebie.
W tej książce znajdziesz kolekcję najbardziej inspirujących i uroczych mandali, dzięki którym zanurzysz się w wielokolorowy, kojący nerwy świat i odgrodzisz się na moment od otaczającego cię chaosu. Pozwól sobie na chwilę relaksu, która korzystnie wpłynie na twój umysł i sprawi, że stres odejdzie w zapomnienie. Wprowadź do swojego życia kolory i w pełni korzystaj z zalet płynących z ożywiania mandali za pomocą barw.
Nie czekaj! Zrelaksuj się, użyj swojej kreatywności i zacznij kolorować te wspaniałe, mistyczne symbole!

Samsara
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7082-8

Tytuł oryginalny: The Mandala Coloring Book: Inspire Creativity, Reduce Stress, and Bring Balance with 100 Mandala Col

Liczba stron: 212

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 24,90 zł

Tłumaczenie: Karolina Bochenek