Red Lies. Bracia Weston. Tom 1

Joanna Balicka

Red Lies. Bracia Weston. Tom 1

3094

 

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serii Joanny Balickiej!
W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czerwony oznacza kierowanie się chęcią zemsty, bez zwracania uwagi na konsekwencje.
Caliente Hamilton to twardo stąpająca po ziemi kobieta sukcesu, która swoją przyszłość wiąże z polityką. Niestety jej na pozór idealne życie rodzinne zostaje zachwiane. Kobieta za wszelką cenę stara się zatuszować nieunikniony skandal, gdy tuż przed wyborami dowiaduje się o zdradzie męża.
Pragnąc spotkać się z kochanką męża, Caliente udaje się do kliniki. Jednak zamiast z lekarką staje twarzą w twarz z młodym doktorem, Xanderem Westonem. Kiedy mężczyzna przypadkowo odkrywa tajemnicę kobiety, przedstawia jej propozycję, której trudno się oprzeć: rewanż na niewiernym mężu.
Caliente wie, że romans z młodszym mężczyzną nie będzie wyglądał najlepiej w kampanii wyborczej, jednak pożądanie okazuje się zbyt silne. W dodatku nie zdaje sobie sprawy, że Xander ma pewien powód, aby rozprawić się z senatorem. Oboje z czasem przekonują się, że zemsta może mieć oblicze pełne rozkoszy.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

NieZwykłe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-832-0975-3

Liczba stron: 445

NieZwykłe

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem