Pułapka nadopiekuńczośc / Szkoła neuronów / Unikat Pakiet

Lythcott-Haims Julie, Kaczmarzyk Marek

Pułapka nadopiekuńczośc / Szkoła neuronów / Unikat Pakiet

89,90 zł

5574

 

Zestaw książek dla rodziców pozwalających lepiej zrozumieć swoje dziecko, poznać jego punkt widzenia i uniknąć wielu błędów wychowawczych.

"Pułapka nadopiekuńczości" - Julie Lythcott-Haims
Książka o rodzicach, którzy przesadnie angażują się w życie swoich pociech. O miłości i lęku ukrytych pod nadmiernym zaangażowaniem. I o tym, jak możemy pomagać naszym dzieciom osiągać więcej sukcesów, stosując inne podejście wychowawcze.

"Szkoła neuronów" - Marek Kaczmarzyk
Trudności w porozumiewaniu się z dorosłymi, łamanie reguł, narażanie się na ryzyko, niechęć do sprawdzonych metod rozwiązywania problemów, kłopoty z zasypianiem… To tylko niektóre z elementów codzienności nastolatka, dodatkowo stojącego dzisiaj w obliczu problemów i zadań, z którymi nie mieliśmy do czynienia w historii naszego gatunku. Jaki jest praktyczny sens etapu życia, w którym wszystko robimy inaczej niż trzeba?

"Unikat" - Marek Kaczmarzyk
Jeśli chcemy zrozumieć siebie, musimy zrozumieć także naszą wyjątkowość. Biologia uczy, że każdy z nas jest wyjątkowy już na samym początku naszego istnienia. Nasz rozwój jest realizacją potencjału, którego główną cechą jest właśnie niepowtarzalność. Perspektywa przyjęta w tej książce pozwala zrozumieć, jak bardzo ważne jest to, że każdy człowiek to unikat, i jak cenna jest różnorodność z tego wynikająca.

Dobra Literatura
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-11-13

ISBN: 978-83-658-9750-3

Tytuł oryginalny: How to Raise an Adult, Szkoła neuronów, Unikat

Liczba stron: 884

Format: 19.6x19.3

Cena katalogowa: 89,90 zł

Tłumaczenie: Rewilak Agnieszka