Pucio mówi dobranoc

Marta Galewska-Kustra

Pucio mówi dobranoc

19,90 zł

1409

 

Pucio ciągle chce się bawić, jednak robi się już ciemno i nadeszła najwyższa pora, by położyć się do spania.

Misia już smacznie śpi, więc trzeb zachowywać się po cichutku. A inni?

Dźwig po całym dniu taszczeniu ogromnych ciężarów od dawna słodko chrapie. Samochód i drzewo na parkingu również odpoczywają. Ciocia, która miała urodziny, śmieje się przez sen. Lodowa budka stoi zamknięta, a samolocik należący do Pucia zrelaksowany leży pod łóżkiem. Zrób to samo! Zgaś światło i udaj się na słodką drzemkę - jutrzejszy dzień niesie ze sobą nowe przygody i wyzwania!

Nasza Księgarnia
Oprawa: Kartonowa

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-101-3584-1

Liczba stron: 28

Format: 135x135mm

Cena katalogowa: 19,90 zł

Rozmowa z autorką książki

Monika Koźlak

Hipnoza

To kolejna rewelacyjna książeczka o Puciu, idealnie wycisza mojego synka przed snem. Mam wrażenie, że działa ona na dzieci jak hipnoza, która nie obejmuje dorosłych. Mój malec co wieczór wybiera właśnie tę książkę, choć jego mała biblioteczka pęka w szwach.

Gabriela Basińska

Pucio na dobranoc

Nie wiem jak Pani Marta to zrobiła, ale zanim w życiu moich maluchów zagościł Pucio zaprowadzenie ich do łóżka było nie lada wyzwaniem. Teraz wielokrotnie zdarza się, ze to maluchy czekają na mnie przygotowane pod pierzyną, aż zaczniemy z Puciem po kolei żegnać się z otaczającymi nas zabawkami. To już swego rodzaju rytuał. Dziękuję Pani Marto <3

Mama

Członek rodziny

Nie jestem w stanie złego słowa powiedzieć o Puciu! Od dłuższego czasu jest już częścią naszej rodziny! Z nim zasypiają moje dzieci, przy nim się budzą i spędzają wolny czas. No rewelacyjny cykl, uwielbiam grafikę, a moje pociechy Pucia.

Cena pakietu

54,80 zł

3503

Cena pakietu

59,80 zł

3803