Przygoda na Rafie 2

Monika Bronicka

Przygoda na Rafie 2

24,90 zł

1495

 

Trójka rodzeństwa zamienia dom na jacht i znów żeglują po Wielkiej Rafie Koralowej u wybrzeży Australii. Pół roku na łódce, odrabianie lekcji na morzu i zabawy na bezludnych wyspach – to nie tylko rejs, ale też cenna nauka. Morski świat odkrywa przed nimi swoje tajemnice, zaprasza do przeżycia niesamowitych przygód.
W części I sześcioletni Jack opowiadał o spotkaniach z rekinami, płaszczkami, kangurami, żółwiami, meduzami, krabami i kalmarami. Tym razem wraz z ośmioletnią Stasią przeżywamy przygody z udziałem krokodyla, gigantycznego granika kartoflanego, misia koali i latających lisów. Na piaszczystej wyspie wielkości szkolnej klasy dziewczynka puszcza latawce, razem z australijską koleżanką przyrządza sałatkę z dzikich kwiatków, a czasem zajada się rybimi oczami, które ponoć najlepiej smakują w rosole!
Przygoda na rafie to opowieść o rodzeństwie, które poznaje tropikalną australijską przyrodę, a w szczególności jej podwodny świat. To historia o dziecięcych przygodach w krainie egzotycznych zwierząt. Opowieść o rodzinie spędzającej miesiące na jachcie i traktującej go jak własny dom.
Liczne ilustracje obrazują przygody trójki bohaterów, a kolorowanki umożliwią czytelnikom kreatywne przeniesienie się w świat australijskich barw.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Bernardinum
Zintegrowana

ISBN: 978-83-812-7084-7

Liczba stron: 52

Format: 21.6x21.5

Cena katalogowa: 24,90 zł

Cena pakietu

59,80 zł

3589

Cena pakietu

64,80 zł

3889

Cena pakietu

64,80 zł

3889