Próba życia Tom 3

K. A. Figaro

Próba życia Tom 3

36,99 zł

2703

 

Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani!

Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać, że Dymitr, osoba zimna jak lód, nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat, myśląc, że się w nim obroni. Mężczyzna wpada w obsesję, ucieka przed pomocą…

Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę?

Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na dobre?

Próba życia niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji, nerwów i wyzwań...

Lipstick Books
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7445-3

Liczba stron: 336

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Aneta Dudek

Pozycja obowiązkowa!

Pozycja obowiązkowa dla osób, które czytały wcześniejsze części. Jak dla mnie ta jest najlepsza. Dostajemy od autorki portret osób, które tak jak my borykają się ze swoimi problemami, większymi czy mniejszymi. Ta częśc nie jest typowym romansem, ukazana jest bardziej sfera emocjonalna niż fizyczna. Polecam!

Dominiak Biel

Zachęcam do przeczytania

Polejna powieść z cyklu Rozchwiani. Książkę czyta się bardzo dobrze. W tej cześci jest więcej wątkow obyczaowych w które czytelnik może się zagłębić z każdą stroną. Bardzo wciągająca fabuła dzięki ktorej powieść czyta się szybko i z przyjemnością. Zachęcam do przeczytaia, na pewno nie będziecie żałować.

Weronika Brożyna

Świetna książka

Próba życia od pierwszej strony wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Czyta się ją dobrze, ciekawa fabuła sprawia że nie mamy ochoty się od niej odrywać. Książka wywołuje dużo sprzecznych emocji, które z pewnością nadają powieśći jeszcze lepszej aury. Jak dla mnie jest do świetnie napisana książka.

Cena pakietu

76,89 zł

5097

Cena pakietu

91,89 zł

5997

Cena pakietu

66,89 zł

4497

Cena pakietu

66,89 zł

4497