Power PODręcznik Żyjesz tak, jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz!

Olga Kozierowska

Power PODręcznik Żyjesz tak, jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz!

 

POWER PODręcznik to zbiór auto-motywacji i auto-inspiracji. Zbiór zadań z pozoru błahych, ale mających niesamowitą moc. Zastosowane z pełnym zaangażowaniem, wpłyną pozytywnie na przekonania o nas samych. To właśnie stanowi pierwszy krok do wprowadzania wszelkich życiowych zmian.

POWER PODręcznik to 128 stron przepełnionych pozytywną energią. Idealny prezent na święta dla kobiety poszukującej inspiracji i motywacji.

Olga Kozierowska zainspirowała i zmotywowała tysiące Polek do wzięcia swojego szczęścia we własne ręce. Autorka wielu programów radiowych i telewizyjnych, publikacji oraz audiobooka 21 DNI Przebudzenie. Twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką – pierwszej w polskie organizacji kompleksowo wspierającej rozwój kobiet i nagłaśniającej ich sukcesu na skalę ogólnopolską.

Marta Zabłocka to rysowniczka i fotografka. Czyta książki, chodzi do kina i jeździ rowerem. Zaangażowana w sprawy społeczne. Kocha swoje Koty miłością tajemniczą i ponadgatunkową. Prowadzi stronę „życie-na-kreskę“.

Sukces 11
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-943-6470-0

Liczba stron: 128

Format: 145x215mm

Cena katalogowa: 19,99 zł