Potężna dawka Allison Tandy

Jeff Bishop

Potężna dawka Allison Tandy

6.5

(25 ocen) wspólnie z

45,00 zł

2925

 

Przyjaciół trzymaj blisko, a byłych… jeszcze bliżej.

Lato po ostatniej klasie szkoły średniej powinno być dla Cama czasem wypełnionym imprezowaniem i spotkaniami z przyjaciółmi… A także szansą na odzyskanie miłości życia, Allison Tandy, z którą rozstania wciąż nie może przeboleć. Szybko jednak staje się jasne, że doświadczenia tego lata będą dużo gorsze od dotychczasowych problemów Cama. Mało powiedziane - to lato będzie całkowitą tragedią.
Zaczyna się od tego, że Allison zapada w śpiączkę po wypadku samochodowym. Następnie Cam doznaje urazu kolana, który jest na tyle ciężki, że wymaga operacji. Chroniczny ból byłby nie do zniesienia, gdyby nie silne leki. Problem w tym, że mają one działanie uboczne - mogą powodować halucynacje. Tak więc zamiast siedzieć na kanapie i rozmyślać w samotności o swojej byłej, Cam siedzi na kanapie i rozmyśla o swojej byłej… w towarzystwie ducha Ally, który nawiedza go w delirycznych omamach.
Czy Camowi uda się przetrwać kryzys? Czy Allison jeszcze kiedykolwiek się obudzi? I, co najważniejsze, czy dziwne doświadczenia z czasu choroby pozwolą im poradzić sobie z przeszłością?

Pełna humoru i uroku.
Time

"Potężna dawka Allison Tandy" ma vibe książek Johna Greena z paranormalnym dodatkiem.
BuzzFeed

Jednocześnie dziko zabawna i łamiąca serce. Gdzieś między cudownie złośliwą zjawą i chaosem kończenia szkoły średniej, "Potężna dawka Allison Tandy" jest tak perfekcyjnie burzliwa, jak może być burzliwe tylko nastoletnie doświadczenie.
Chloe Gong, autorka "These Violent Delights"

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-829-5307-7

Tytuł oryginalny: A Heavy Dose of Allison Tandy

Liczba stron: 408

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 45,00 zł

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka