Potęga prawdy Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy

Katarzyna Janicka

Potęga prawdy Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy

39,99 zł

2539

 

POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI

Czytając „Potęgę prawdy” odkryjesz, że nie jesteś dziełem przypadku. Nie jesteś samotny, zły, niewystarczająco dobry, głupi, chory, przegrany ani stracony, nawet, jeśli życie sprawiło, że takim się czujesz. Odkryjesz, że absolutnie wszystko nadal jest możliwe i że twoje marzenia zostały ci dane bynajmniej nie po to, aby cię dręczyć. W końcu uzmysłowisz sobie, że istnieje Ktoś poza tobą. Ktoś, Kogo twoje życie bardzo obchodzi. Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest głęboka świadomość, że ktoś zna nas takimi jakimi naprawdę jesteśmy, a mimo wszystko kocha i akceptuje.
Lektura tej książki pomoże ci zrozumieć, że korzeniem wszelkiego zła popełnionego przez jakąkolwiek osobę od początku historii ludzkości jest fakt, że każdy z nas uwierzył w jakieś kłamstwa. To dlatego mamy tak niską samoocenę, która sprawia, że przeżywamy życie pełni zmartwień, lęku, bólu, zawstydzenia i samotności.

To moja opowieść o odnalezieniu prawdy i odpowiedzi na wiele pytań, które satysfakcjonowałyby mnie na tyle, bym chciała przeżyć kolejny dzień ze świadomością, że moje istnienie ma jakiś głębszy sens.
Autorka

Bogulandia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-630-9776-9

Liczba stron: 256

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Cena pakietu

79,89 zł

4933

Cena pakietu

79,89 zł

4933

Cena pakietu

89,89 zł

5533

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka