Poszukiwanie

Charlotte Link

Poszukiwanie

42,90 zł

2565

 

Zwłoki zaginionej rok wcześniej czternastoletniej Saskii Morris zostają znalezione na rozległych wrzosowiskach północnej Anglii.
Kilka dni później ginie czternastoletnia Amelie Goldsby.
Policja ogłasza alarm. Czy w obu przypadkach chodzi o tego samego sprawcę?

W mediach huczy od nazwisk podejrzanych, a komisarz Caleb Hale czuje coraz większą presję. Do akcji wkracza również sierżant Kate Linville, która choć przybyła przypadkowo, nie jest w stanie przejść obojętnie wobec dramatu jaki rozgrywa się na jej oczach.

I właśnie wtedy ginie kolejna dziewczyna… Co zrobić żeby zatrzymać ten szaleńczą grę?

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-0868-3

Tytuł oryginalny: Die Suche

Liczba stron: 536

Format: 143x205mm

Cena katalogowa: 42,90 zł

Tłumaczenie: Dariusz Guzik

Asia B

Kocham książki Charlotte Link

Kocham książki Charlotte Link i tym razem również się nie zawiodłam. Wciąga, porywa, zachwyca i absolutnie zaskakuje. Zakończenie wbiło mnie w fotel i długo nie mogłam dojść do siebie... to znaczy że naprawdę warto to przeczytać.

Krzysiek Narożny

Doskonały kryminał

To długa, skomplikowana i bogato napisana książka, z wieloma wątkami, bohaterami i czasem bardzo złożonymi dialogami. Nie da się przeczytać jej w jeden wieczór, ale z pewnością warto dać jej szansę - bo jak większość książek tej autorki, jest doskonałym kryminałem.

Kinga Parak

niesamowicie wciąga!

To było moje pierwsze spotkanie z Charlotte Link i z pewnością nadrobię jej poprzednie kryminały, bo ten niezwykle przypadł mi do gustu. Nie jest to książka łatwa i oczywista, ale napisana wspaniałym, bogatym i wciągającym stylem, więc czyta się ją z przyjemnością. Zwłaszcza, że niesamowicie wciąga!

Cena pakietu

82,80 zł

4959

Cena pakietu

82,80 zł

4959

Cena pakietu

87,80 zł

5259