Posłaniec burzy

J.C. Cervantes

Posłaniec burzy

39,90 zł

3035

 

Zane Obispo każdego dnia obserwuje i bada wulkan, który drzemie za jego domem. Wulkan, któremu nadał nazwę „Bestia” to azyl chłopca, w którym może ukryć się przed rówieśnikami, którzy naśmiewają się z tego, że chodzi o lasce.

Pewnego dnia w kraterze Bestii rozbija się dwusilnikowy samolot, a wkrótce potem Zane’a zaczepia tajemnicza dziewczyna o imieniu Brooks. Dziewczyna namawia go do spotkania i kusi go tajemnicą, którą rzekomo mu zdradzi. Zane długo nad tym myśli, szczególnie dlatego, że zazwyczaj ładne dziewczyny zwyczajnie go ignorują.

Jednak Zane podejmuje ryzyko i na spotkaniu Brooks wyjawia mu, że wulkan jest w rzeczywistości istniejącym od stuleci więzieniem boga śmierci Majów, którego los jest bezpośrednio związany przeznaczeniem Zane’a. Jednak chłopiec nie chce jej uwierzy. Utrzymuje, że jest jedynie normalnm trzynastolatkiem, lecz Brooke otwiera mu oczy. Uświadamia mu, że potwory, magia i bogowie istnieją naprawdę, a Zane, według przepowiedni, ma do odegrania znaczącą rolę. Chłopiec wyrusza na wyprawę daleko od domu, w której czekają na niego niezwykłe przygody!

Galeria Książki
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

Liczba stron: 480

Galeria Książki

Cena katalogowa: 39,90 zł

Weronika J.

Polecam

Mitologia, magia, potwory... wszystko to, co kocham :)

Dorota Małecka

Super książeczka dla naszych pociech

Genialna historia, ktora z pewnością rozbudzi niejedną dziecięą wyobraźnię. Mój syn książkę pokochał i muszę przyznać, że ja również z przyjemnością czytywałam ją z nim. Książka podejmuje ważne dla młodych ludzi kwestie i jako jedna z nielicznych przedstawia im pewne wartości. Cenna lekcja, polecam jako mama.

Kacper

Świetna książka!

Lubię książki, które opierają się na mitologii, dlatego ta równiez szczególnie przypadła mi do gustu. To niesamowita historia o tym, co powinno być dla nas najważniejsze, ale również o tym, jak okrutne potrafią być dzieci w dzisiejszych czasach. Lektura godna polecenia.

Cena pakietu

74,80 zł

5129

Cena pakietu

79,80 zł

5429