Popiół za popiół. Zemsta. Tom 3

Jenny Han Siobhan Vivian

Popiół za popiół. Zemsta. Tom 3

6.8

(135 ocen) wspólnie z

2970

 

„Ból za ból”, „Ogień za ogień”. Przyszedł czas na „Popiół za popiół”, ostatni tom trylogii Zemsta.

Sylwester zakończył się z hukiem, a Mary, Kat i Lillia nie są przygotowane na to, co ma nadejść. 

Próbują poskładać w całość to, co się wydarzyło. Obwiniają siebie. Gdyby Lillia nie wyjechała z Reeve’em... Gdyby Kat została tylko z Renniem... Wydarzenia potoczyłyby się zupełnie inaczej. Teraz dziewczyny już nigdy nie będą takie same. 

Tylko Mary zna prawdę o tamtej nocy. I jest żądna krwi. Czy ocali cokolwiek, czy sprawi, że wszystko, co pozostało, obróci się w popiół? 

Sięgnij po finałowy tom trylogii Zemsta! Fabuła wykreowana przez Jenny Han, autorkę książek „Do wszystkich chłopców, których kochałam” i „Tego lata stałam się piękna”, oraz Siobhan Vivian jest wciągająca i pełna akcji, cały czas trzyma czytelników w napięciu. Poznaj historię trzech dziewczyn, które połączyła chęć zemsty. Jenny Han – autorka bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, takich jak trylogia Chłopcy i trylogia Lato. Jest producentką wykonawczą filmów Netflixa z serii Do wszystkich chłopców, których kochałam. Jej książki ukazały się w ponad trzydziestu językach. Mieszka w Brooklynie. Jej książki zostały opublikowane w ponad trzydziestu językach.Popiół za popiół. Zemsta. Tom 3 - więcej informacji od księgarni Matras


Podróż przez serię ""Zemsta"" dobiega końca w ""Popiół za popiół"", gdzie próbujemy odkryć, co w rzeczywistości wydarzyło się sylwestrowej nocy. Mary, Kat i Lillia stoją przed niewyobrażalną próbą, próbując zrozumieć skomplikowane przeszłe zdarzenia. Czyżby wszystko byłoby inaczej, gdyby tylko Lillia nie wybrała się w podróż z Reeve'em? Czy ciąg wydarzeń mógłby ulec zmianie, gdyby Kat zdecydowała się zostać tylko z Renniem?

Dziewczyny są zszokowane, zmienione, a nic już nigdy nie będzie takie samo. Tylko Mary jest w posiadaniu całości prawdy o tamtej fatalnej nocy, a jej pragnienie zemsty jest niezwykle silne i niebezpieczne. Czy jest w stanie ocalić choćby resztki swojego dawnego życia, czy raczej zdecyduje się na to, aby wszystko, co pozostało, obrócić w popiół?

Oto zapraszamy do lektury ostatniego tomu pasjonującej trylogii ""Zemsta"", twórczości Jenny Han, znanej z takich bestsellerów jak ""Do wszystkich chłopców, których kochałam"" i ""Tego lata stałam się piękna"", oraz Siobhan Vivian. Przygotuj się na emocjonalną jazdę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, która nie pozwoli Ci oderwać się od stronic. Poznaj losy trzech dziewczyn, które łączy jedno - pragnienie zemsty.

Jenny Han jest cenioną autorką literatury młodzieżowej, a jej książki doczekały się tłumaczenia na ponad trzydzieści języków. Jest również producentką wykonawczą filmów Netflixa, które powstały na podstawie jej bestsellerowej serii ""Do wszystkich chłopców, których kochałam"". Mieszka i tworzy w Brooklynie, a jej opowieści porywają czytelników na całym świecie.

Young
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1516-7

Young

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 47,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem