Pop manga. Drawing

Camila D'Errico

Pop manga. Drawing

24,79

 

30 lekcji, z których krok po kroku nauczysz się rysowania ołówkiem w stylu pop surrealizmu

Słodkie, modne i ekscentryczne rysowanie ołówkiem w stylu pop surrealizmu!

Jeżeli kiedykolwiek chciałaś/eś rysować swoich własnych mangowych bohaterów w lekko dziwacznym acz pięknym stylu wiodącej pop surrealistycznej artystki Camilli d’Errico, to trzydzieści przystępnych lekcji zamieszczonych w tej książce czeka właśnie na ciebie. W zabawnym i zachęcającym stylu, jakiego oczekiwali fani książki, d’Errico pokazuje ci krok po kroku jak rysować grafitowymi i mechanicznymi ołówkami. Są to lekcje zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy szukają wyzwań w rysowaniu na poziomie zaawansowanym. Znajdziesz tu różne triki dotyczące rysowania skomplikowanych elementów, takich jak dłonie, włosy, futro i tło, aby stworzyć syreny, chłopaków smoków, dziewczyny lamparty, wampiry i wszystkie rodzaje postaci i zwierząt wypełnione kreatywnością i osobowością. Pop Manga Drawing pomaga, w jedyny w swoim rodzaju sposób, w budowaniu artystycznej ekspresji, a także przedstawia wszelkie możliwe narzędzia, których potrzebujesz do stworzenia swoich własnych dzieł w stylu pop mangi.

"Camilla ma fantastyczną rękę do rysowania. Posiada zarówno odpowiednią do stylu ekspresję, jak i umiejętność dopracowania szczegółów. Kiedy patrzę na jej rysunki, widzę jak dziecięca stylistyka przeistacza się w delikatną narrację. Jej rysunki są czarujące i bardzo świadome."
Travis Louie, artysta

"Prace Camilli są pięknym połączeniem fantastyki i dziecięcej zabawy… Patrząc na jej prace, nie jestem w stanie robić nic więcej, jak tylko inspirować się jej wizją artystyczną i tym, w jaki sposób ją realizuje."
Bobby ChuI, Prezes studia Imaginism

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Buchmann
ISBN: 978-83-831-8774-7

EAN: 9788383187747

Liczba stron: 160

Buchmann

Cena detaliczna: 39,99 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem