Pokonaj lęk i obawy. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

Joseph Murphy

Pokonaj lęk i obawy. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

2474

 

Możesz stać się tym, kim chcesz – przypomina autor poradników wszechczasów dr J. Murphy

Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie.
Psycholodzy już dawno odkryli, jak wielką moc ma pozytywne myślenie i wzorce zapisane w podświadomości. Dr Murphy zaś uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu w określonej dziedzinie życia. Radzi, jak uporać się z dojmującym lękiem i obawami, które odbierają radość i utrudniają życie. Uczy, jak wyzbywać się niepewności, a wzbudzać w sobie ufność i znajdować wewnętrzną siłę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia.

Możesz stać się tym, kim chcesz.

Joseph Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Drugie

ISBN: 978-83-833-8057-5

Tytuł oryginalny: Maximize Your Potential Through the Power of Your Subconscious Mind to Overcome Fear and Worry

Liczba stron: 232

Rebis

Format: 125x204mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Piotr Turski

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem