Pokój motyli

Lucinda Riley

Pokój motyli

39,99 zł

2872

 

Southwold to nadmorskie miasteczko, które skrywa w sobie wiele sekretów z przeszłości.

Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Od lat mieszka w tym samym domu, w rodzinnej posiadłości Suffolk. To tutaj spędziła swoje idylliczne dzieciństwo, łapiąc motyle z ukochanym ojcem i to tutaj wychowała swoje własne dzieci. To miejsce, z którym łączą ją najpiękniejsze wspomnienia.
Jednak kobieta jest świadoma, że już wkrótce musi podjąć trudną decyzję i sprzedać podupadające domostwo.

Niespodziewanie w jej życiu pojawia się Freddy – mężczyzna, który pięćdziesiąt lat temu okrutnie złamał jej serce i zniknął jak duch. Posy nie jest na to gotowa – oprócz jej własnych kłopotów, zmaga się z problemami jej dorosłych synów. Nie potrafi na nowo zaufać dawnemu ukochanemu.

Wkrótce okaże się że jej rodzinny dom łączy z Frieddie’em mroczna tajemnica…

Albatros
Zintegrowana

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

Liczba stron: 528

Albatros

Cena katalogowa: 39,99 zł

Promocja książki

Iwona Stojek

Idealna jako prezent

Przeczytałam ją w jeden wieczór, bo treść otuliła mnie tak wielką nadzieją, światłem, miłością i tęsknotą, że nie potrafiłam się od niej oderwać. Idealna jako prezent, nawet dla siebie samej.

Janina Małecka

Polecam wszystkim!

Autorka wspaniale użyła zabiegu przenoszenia czytelnika z przeszłości w teraźniejszość, opowiadania mu historii z dwóch perspektyw czasowych, dzięki czemu możemy poznać obecną, jak i wcześniejszą sytuację głównej bohaterki. A poza tym jestem jak zwykle zachwycona doskonałą prozą, fabułą, akcją, klimatem, który absolutnie porywa i wciąga... Polecam wszystkim!

Sandra Fikaj

Piękna przygoda

Uwielbiam takie klimaty, więc z wielką radością sięgnęłam po „Pokój motyli". Znalazłam piękną, romantyczną i poruszającą historię o miłości matki do dzieci, kobiety do mężczyzny, człowieka do jego najpiękniejszych wspomnień... Bardzo dziękuję autorce, że pozwoliła mi doświadczyć z nią tej pięknej przygody.