Pocałuj tę żabę 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

Tracy Brain, Christina Tracy Stein

Pocałuj tę żabę 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

39,90 zł

2661

 

Pocałuj tę żabę to książka napisana wspólnie przez Briana Tracy i jego córkę, Cristinę Tracy Stein, która jest wziętym psychoterapeutą. Nawiązują oni do tematu „żab w naszym życiu”, ale tym razem chodzi o nieco inne sprawy.
Punktem wyjścia jest znana bajka o księżniczce całującej żabę, która zamienia się w pięknego księcia. Żaba uosabia tu wszelkie negatywne myśli, emocje i postawy, które utrudniają nam osiągnięcie szczęścia, spokoju oraz sukcesów w pracy i w życiu prywatnym, albo zupełnie nam to uniemożliwiają. Tak jak księżniczka musiała w sobie wyzwolić dużo odwagi, aby zdobyć się na pocałowanie tej przebrzydłej, oślizgłej żaby, tak i my musimy zdobyć się na wysiłek zastosowania odpowiednich strategii, aby raz na zawsze wyzbyć się tych negatywnych emocji i myśli.
Autorzy analizują poszczególne przyczyny negatywnych cech, jakie są zmorą wielu ludzi, pomagają w odkryciu ich źródeł i podają konkretne środki zaradcze. Brian Tracy opiera się tu na doświadczeniu zdobytym w czasie swoich spotkań z milionami słuchaczy i odbytych seminariach, a jego córka na tysiącach godzin zajęć terapeutycznych. Razem tworzą doskonały duet. Książka zawiera też szereg ćwiczeń, które należy zastosować, aby raz na zawsze zostawić w przeszłości „żaby naszego życia” i osiągnąć szczęście oraz równowagę duchową.

MT Biznes
Oprawa twarda z obwolutą

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-774-6420-5

Tytuł oryginalny: Kiss That Frog!: 12 Great Ways to Turn Negatives into Positives in Your Life and Work

Liczba stron: 152

Format: 141x218mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Marian Waszkiewicz