Piękne ciało

Christie (C.J.) Daugherty

Piękne ciało

36,99 zł

2333

 

"Do większości morderstw dochodzi w cieniu. To wstydliwe czyny ukryte przed wścibskimi oczyma."

W prestiżowej dzielnicy Savannah doszło do morderstwa, ofiarą jest Naomi Scott- młoda studentka prawa. Dziewczyna została zastrzelona, jednak brakuje świadków tego zdarzenia.

Harper McClain jest reporterką kryminalną. Wydaje się jej ,że zna ofiarę , jednak nie może sobie przypomnieć gdzie mogło dojść do ich spotkania.

Według policji jest 3 potencjalnych zabójców- były chłopak z kryminalną przeszłością, zakochany w Naomi bez pamięci właściciel baru oraz syn prokuratora generalnego z którym dziewczyna się spotykała. Każdy w mieście zadaje sobie pytanie kto dokonał tego okropnego czynu.

Harper spotykają problemy zawodowe. Może ona zostać zwolniona. Jeśli chce ona przetrwać musi rozwiązać zagadkę śmierci Naomi.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-04

ISBN: 978-83-801-5736-1

Tytuł oryginalny: A Beautiful Corpse

Liczba stron: 400

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Tłumaczenie: Krochmal Anna, Kędzierski Robert

Kanał Autorki w serwisie YouTube

Aleksandra Rech

kolejna dobra książka

Styl pisania autorki jest bardzo przyjemny, książkę czyta się z łatwością, wciąga ona już od pierwszej strony. Jeśli lubicie książki detektywistyczne albo thrillery to jest to pozycja idealna dla was. Książka trzyma w napięciu od samego początku, z niecierpliwością czekam na kolejną część historii Harper McClain.

Justyna Misiak

polecam

Idealna książka na wieczór, po przeczytaniu pierwszej części czekałam na tą książkę z niecierpliwością. Bardzo polubiłam Harper McClain, jej postać została przedstawiona w taki sposób ,że naprawdę ciężko jej nie lubić. Nie musimy długo czekać żeby dowiedzieć się kto jest zabójcą jednak nie jest to wcale minusem.

Michalina Stojek

Idealna na wieczór

,,Piękne ciało" to druga część z serii Harper McClain. Książka ta jest równie przyjemna i szybka w czytaniu jak jej poprzedniczka ,,Echo morderstwa". Człowiek z niecierpliwością czeka na to co wydarzy się dalej w życiu Harper. Książka idealna na spokojny wieczór.

Cena pakietu

76,89 zł

4727

Cena pakietu

91,89 zł

5627

Cena pakietu

76,89 zł

4727