Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya Pakiet

E. L. James

Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya Pakiet

109,00 zł

6931

 

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.
Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.
W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

Sonia Draga
Oprawa: Kartonowa

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-03-22

ISBN: 978-83-750-8664-5

Tytuł oryginalny: Fifty Shades of Grey

Liczba stron: 1928

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 109,00 zł

Tłumaczenie: Monika Wiśniewska