Petronela z Jabłoniowego Sadu Na tropie tajemnic

Sabine Stading

Petronela z Jabłoniowego Sadu Na tropie tajemnic

39,00 zł

2505

 

Wreszcie nadeszła wiosna. Jabłoniowa czarownica Petronela cieszyła się na spokojne dni wypełnione pracą w sadzie, rozmyślaniami na hamaku w koronie drzewa oraz rozmowami z bliźniakami Lilką i Leonem.

Niestety, szybko się okazało, że o spokoju nie może być mowy. Ze stawu młynarza zaczęły nocami znikać ryby. Pomimo wspólnych wysiłków wszystkich mieszkańców sadu tajemniczy złodziej pozostawał nieuchwytny.

Na domiar złego w szkole Lilki i Leona pojawiła się piątka dziwnych dzieci jakby nie z tego świata. Nikt nie wiedział, co myśleć o nowych uczniach. To zaś, że przyjechali z osobliwym, budzącym grozę cyrkiem, w którym roiło się od najróżniejszych dziwolągów, tylko wzmagało niepokój.

Przestraszone i zarazem zaintrygowane bliźniaki zwróciły się do Petroneli o pomoc w rozwiązaniu zagadki niezwykłego cyrku i równie niezwykłych jego mieszkańców.
Petroneli nie pozostawało zatem nic innego, jak wkroczyć do akcji pełną parą i rozwikłać wszystkie tajemnice. Nie od parady była przecież czarownicą o rozlicznych talentach i wielkim sprycie…
Nowe przygody czarownicy Petroneli i bliźniaków z domu młynarza
Z licznymi ilustracjami Sabine Büchner

Esteri
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-658-3538-3

Tytuł oryginalny: Petronella Apfelmus- ZAUBERSCHALF UND KNALLFROSCHCHAOS

Liczba stron: 208

Format: 147x219mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Tłumaczenie: Urszula Pawlik

Cena pakietu

73,90 zł

4599

Cena pakietu

78,90 zł

4899