Pastrami

Malcolm XD

Pastrami

34,99 zł

2906

 

Najbardziej nieznany człowiek w Polsce powraca z kolejnym tytułem!

"Analogowi" odbiorcy, nie martwcie się, jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z internetową twórczością Malcolma XD! Przygotowaliśmy dla was zbiór jego najlepszych past-od fanatyka wędkarstwa, przez Wojska Obrony Terytorialnej, aż po Patologa...i wiele innych.

Tekstom towarzyszy wstęp od Sylwii Chutnik i pasta wprowadzająca od samego Malcolma XD.

Mistrz humorystycznych historii na pewno wielokrotnie was zaskoczy!

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-280-7158-2

Liczba stron: 240

W.A.B.

Format: 142x202 mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Magda Stolarczyk

Fantastyczna

Nie czytałam wcześniejszej powieści tego autora ale wiem, że będę musiała to nadrobić. Niesamowicie napisana, dzięki temu że o autorze wiemy stosunkowo niedużo można powiedzieć że cała książka zawiera pewną tajemnicę. Pochłonęłam ją niemal w jeden dzień. Nawet na moment nie mogłam się oderwać. Zachęcam do przeczytania, na pewno nie będziecie żałować.

Weronika Surowiec

Zachęcam do przeczytania!

Kolejna fantastyczna książka Malcolma. Powieść napisana bardzo ciekawie. Nie można się od niej oderwać już po pierwszej stronie. Szczypta humoru tylko dodaje jej uroku. Polecam serdecznie!

Kasia Wójcik

Polecam!

Autor i gatunek to dla mnie świeże odkrycie. Książka zawiera ciekawe historyjki, przez co czyta się ją niezmiernie szybko. Jest to jedna z tych lektur przy których nie potrzebujesz specjalnego skupienia. Plusem jest to, że ma tylko 240 stron przez co można zabrać ją nawet w podróż. Zaśmiałam się podczas czytania nieraz. Czytelnik dodaje wspaniałą porcję zabawy. Warto przeczytać. Wcześniejsza książka koniecznie do nadrobienia.