Pamiętniki Wisienki Tom 2 Księga Hektora

Joris Chamblain

Pamiętniki Wisienki Tom 2 Księga Hektora

39,99 zł

2702

 

Wisienka ma jedenaście lat i pragnie zostać pisarką, zaczęła nawet pisać pamiętnik! Jej ulubiony temat to ludzie, zwłaszcza dorośli. Są tak skomplikowani, że chciałaby ich lepiej zrozumieć. Uwielbia ich obserwować, próbując odgadnąć, jakie tajemnice w sobie kryją.
Tym razem Wisienka swoją uwagę i detektywistyczne zacięcie poświęca starszej pani, która jest częstym gościem w pobliskiej bibliotece. A wolny czas wakacji sprzyja refleksjom i poszukiwaniom rozwiązań zagadek, które nurtują dziewczynkę. Dlaczego kobieta wypożycza co tydzień tę samą książkę? Czym zajmuje się na co dzień? A co robiła w przeszłości? I dlaczego nigdy nie warto rezygnować z lojalności wobec bliskich?...
Pamiętniki Wisienki to pięciotomowa seria stworzona przez francuskich twórców: rysowniczkę Aurélie Neyret oraz scenarzystę i autora powieści francuskich dla dzieci i młodzieży Jorisa Chamblaina. Seria odniosła wielki sukces we Francji i zdobyła Nagrodę Młodzieży na Międzynarodowym Festiwalu Komiksów w Angouleme w 2014 r.

Egmont
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-281-9760-2

Tytuł oryginalny: Les Carnets de Cerise, vol. 2, Le Livre d’Hector

Liczba stron: 80

Format: 216x285mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Marek Puszczewicz