Osiecka Tego o mnie nie wiecie

Beata Biały

Osiecka Tego o mnie nie wiecie

46,99 zł

3903

 

Lubiła opuszczać salony i znikać na peryferiach rzeczywistości, miała talent do wyławiania ludzi na tak zwanych życiowych zakrętach… Kochała i porzucała, choć często i ją porzucano. Pełna nieodwzajemnionej miłości rozdawała czułość w zwrotkach i refrenach. […] ~ Ula Ryciak

Po raz pierwszy publikowane rozmowy bliskich przyjaciół i znajomych Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej nietuzinkowej osobowości.

Olga Lipińska, Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz, Magda Umer, Krystyna Janda, Daniel Passent i Jerzy Satanowski opowiadają o jednej z najwybitniejszych polskich artystek. Każda z tych osób tworzy osobisty portret genialnej przyjaciółki. Z rozmów na temat Osieckiej wyłania się postać pełna sprzeczności: delikatna i okrutna, namiętna i nieczuła, bujająca w obłokach i materialistka, radosna i popadająca w stany depresyjne. Każdy z przyjaciół zapamiętał ją trochę inaczej.

„Była jak lustro, w którym odbija się świat ze wszystkimi jego barwami i emocjami. Kiedy po jej śmierci to lustro rozpadło się na tysiące kawałeczków, każdy z nas zachował swój kawałek i widzi Agnieszkę w taki sposób, w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię”.

W.A.B.
Zintegrowana

Liczba stron: 304

W.A.B.

Cena katalogowa: 46,99 zł

Olga Rudy

Genialna!

Beata Biały stworzyła pięny zbiór wspomnień o wspaniałej artystce. Podkreśla jej zalety, ale też nie unika rozmowy o wadach i słabościach. Osiecka kochała ludzi, nie potrafiła się złościć, odczuwała głód emocji, ciągle gdzieś gnała, nie przywiązywała się do rzeczy materialnych... jak bardzo potrzeba nam teraz takich ludzi. Książka obowiązkowa dla fanów Agnieszki! :)

Alicja

Polecam!

Uwielbiam Agnieszkę Osiecką. Sama do końca nie wiem dlaczego. Może dlatego, że widze w niej odrobinę siebie? Również interesuje się filmem, reżyserią, piszę wiersze i tak jak Agnieszka nie czuje do nikogo nienawiści, wszystko potrafię wybaczyć... Od kiedy pamiętam dogłębnie analizuj tekty piosenek jej autorstwa. I kiedy większość ludzi po prostu "słucha" i skupia się na melodii, ja dostrzegam głeboki sens jej przekazu i doceniam niespotykaną życiową wiedzę i mądrość Agnieszki Osieckiej. Dlatego ta książa jest dla mnie prawdziwą perełką, bo mogę bliżej poznać naszą wyjatkową artystkę :)  

Aleksandra

"OSIECKA TEGO O MNIE NIE WIECIE"

Jako wielka fanka Agnieszki Osieckiej musiałam sięgnąć po tę pozycję. Beata Biały przeprowadziła wywiady ze znanymi osobistościami; przyjaciółmi Osieckiej albo osobami, z którymi ściśle współpracowała. Intersująca pozycja. Na pewno będę polecać zanjomym.

Cena pakietu

91,89 zł

6597

Cena pakietu

86,89 zł

6297

Cena pakietu

91,89 zł

6597

Cena pakietu

93,89 zł

6717