Okno z widokiem

Magdalena Kordel

Okno z widokiem

6.8

(340 ocen) wspólnie z

29,00 zł

1941

Ciepła i pełna humoru książka

Powieść „Okno z widokiem” przenosi nas do Malowniczego - miasteczka położonego wśród sudeckich gór.

Róża, doktor na wydziale archeologii w Warszawie, dość niespodziewanie postanawia odwiedzić babcię. Dlaczego, nie bacząc na trwający rok akademicki, przerywa pracę i jedzie taki szmat drogi? Co z tym wszystkim ma wspólnego kapliczka ze świętym Antonim i diabeł? Kim jest tajemniczy inwestor, który pojawia się w Malowniczym i burzy spokój mieszkańców?

W powieści przeszłość miesza się z teraźniejszością, przez wiele lat skrywane sekrety rodzinne wychodzą na jaw, a grupa studentów archeologii dokonuje wstrząsającego odkrycia. To książka ciepła i jednocześnie pełna humoru, jak to u Magdaleny Kordel zazwyczaj bywa.

Magdalena Kordel - jest autorką bestsellerowych powieści „Uroczysko” i „Sezon na cuda”. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników.

Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku i kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym.

Sol
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-62405-32-9

Tytuł oryginalny: Okno z widokiem

Liczba stron: 302

Sol

Format: 14.4x20.5cm

Cena katalogowa: 29,00 zł

Wywiad z Magdaleną Kordel