Oddaj albo giń!

Olga Rudnicka

Oddaj albo giń!

38,00 zł

2450

 

Mówi się, ze nie ma nudniejszej pracy niż praca w bibliotece! Tak właśnie pomyślała Matylda Dominiczak, kiedy zauważyła trupa jednego z czytelników, o którym nie mogła powiedzieć nic więcej, opórcz tego, że terminowe oddawnie książek nie było jego mocną stroną. Tego ranka niewinna kobieta staje się również jedną z głównych podejrzanych o morderstwo.

Matylda postanawia nie zostawiać tego w rękach innych osób i wbrew wszystkim postanawia odkryć co się wydarzyło. Pragnie jak najszybciej podsunąć śledczym innego podejrzanego i tym oczyścić się z zarzutów.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9251-9

Liczba stron: 416

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 38,00 zł

Olga Rutnicka

Warto przeczytać

Nie czytałam wcześniej żadnej książki Olgi Rudnickiej, ale jestem już pewna, że muszę to nadrobić. ,,Oddaj albo giń'' wciąga już od pierwszej strony. To idealna lektura na samotne wieczory, kiedy pragnie się jedynie usiąść z dobrą książką w ręku!

Karolina Miłosz

Intrygująca!

Autorka trzyma poziom. Nie sądziłam, że tak spodoba mi się zagadka kryminalna wymyślona przez autorkę. Przyznam, że momentami były bardzo zabawne momenty. Czytając cały czas zastanawiałam się co się wydarzyło i dopingowałam głownej bohaterce by jak najszybciej odkryła prawdę!

Beata Kowadełko

świetnie sie czyta

,,Oddaj albo giń'' to bardzo dobra książka, którą przyjemnie się czyta! Autorka ma bardzo lekkie pióro przez co jest to idealna lektura by odpocząć po pracy zatracając się w opisanej historii. Polecam ; ) Nie sądziłam, że fabuła, aż tak mnie wciągnie. Już po przeczytaniu opisu zastanawiałam się co się takiego stało w bibliotece, że zostało tam popełnione przestęposto. Powiem szczerze, że nic nie przychodziło mi na myśl, przez co zakończenie mnie totalnie zaskoczyło.

Cena pakietu

77,90 zł

4844