Ocalić życie

Zofia Ossowska

Ocalić życie

39,90 zł

2484

 

Przepiękna powieść, dzięki której łatwiej przetrwać trudne czasy. Pełna odwagi i wielkiej miłości. W roku 1942 w drzwiach Rzewnickich pojawia się rodzina polskiego pułkowinka uciekająca przed Niemcami, ponieważ ukrywała okolicznych Żydów. Przerażona rodzina błaga o pomoc i schronienie, jednak dla małżeństwa jest to zbyt duże ryzyko. Ostatecznie oferują pomoc dwójce najmłodszych dzieci. Po pewnym czasie do drzwi Rzewnickich pukają Niemcy, którzy zabierają ze sobą Antoniego Rzewnickiego. Antoni powraca następnego dnia, nie jest jednak już tą samą osobą. Rok 1989. Maria Wysocka mieszka wraz z rodziną w Nieckowie pod Tarnowem, gdzie się wychowywała. Pewnego dnia do jej rąk trafia list, który wszystko zmienia.. Czy kobieta zwycięży z przyszłością ?

Filia
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-819-5045-9

Liczba stron: 512

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Gosia Kruk

Wciągająca

Książki inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z pewnością należą do moich ulubionych. Jestem szczerze zachwycona tą książką. Książka została podzielona na dwa okresy czasowe, co bardzo mi odpowiadało. Mam nadzieję, że autorka wydaje jeszcze podobną powieść.

Sandra Woźniak

Bardzo ciekawa

Wspaniała praca autorki, która w interesujący sposób ukazuje nie tylko wydarzenia, ale również towarzyszące im uczucia. Książka tak mnie pochłonęła, że nawet nie wiem kiedy ją przeczytałam i nie zauważając jak bardzo zżyłam się z bohaterami powieści.

Kamila Fok

Wzruszająca

Niesamowita książka, podczas której czytania towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Nie jest to łatwa powieść, inspirowana prawdziwą historią przedstawia ogromną siłę jaką ma miłość i rodzina. Najbardziej spodobało mi się w tej książce świetne zobrazowanie i przedstawienie wielu aspektów, które miały wielkie znaczenie na podejmowane przez bohaterów decyzje.

Cena pakietu

79,80 zł

4878

Cena pakietu

79,80 zł

4878