Ocalało tylko serce

Klaudia Bianek

Ocalało tylko serce

39,90 zł

2586

 

Klara i Aleksander to wydawać by się mogło dwie różne istoty, których nic nie łączy, a tak naprawdę łączy ich bardzo wiele.

Dziewczyna ma w sobie pewien błysk, którym potrafi zauroczyć niejednego chłopaka. Jest bystra i piękna, a do tego czerpie z życia pełnymi garściami. Pomimo tego skrywa w sobie niepewność, jest zagubiona, traci wiarę w istnienie prawdziwej miłości.

Chłopak to prawdziwy bohater, który nie boi się narażać własnego życia by ocalić inne. Kryje się pod maską tajemniczego i aroganckiego, a w rzeczywistości skrywa swoją bolesną historię i brak nadziei na lepsze jutro.

Obydwoje nie spodziewają się wielkich rzeczy, a szczególnie tego, że ich świat wywróci się do góry nogami i spotkają miłość swojego życia. Czy Klara będzie w stanie przebić się przez mur otaczający serce Aleksandra? Czy odkryje powód nie pozwalający chłopakowi żyć normalnie? Czy ich serca mają szanse na ocalenie?

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3172-0

Liczba stron: 384

We Need YA

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Beata

Polecam

Kolejna cudowna książka Klaudii Bianek. Historia bohaterów chwyta za serce. Pokazuje jak wiele potrafi prawdziwa miłość! Polecam każdemu, nawet jeśli nie przeczytała poprzedniej książki autorki.

Karolka

Cudoo

Każdy z nas buduje sobie obraz kogoś na podstawie pierwszego wrażenia. Ile jednak pozostaje w tym prawdy, jeśli poznamy tą osobę bliżej? Często okazuje się zupełnym przeciwieństwem do obrazu w naszej głowie. I tak  też było w historii Aleksa i Klary. Dziewczyna początkowo uważa, że Aleks to typowy buc, z którym nie można normalnie porozmawiać. Niemniej jednak intryguje ją ta postać, a los splata ich ścieżki, jakby specjalnie chciał ich bliżej poznać. Wszystkie zdarzenia naprzemiennie przyciągają i odpychają od siebie bohaterów. Nie brakuje całej gamy emocji. Autorka wnikliwie opisuje wnętrze człowieka ze wszystkimi jego poranieniami, murami, aż do głębi, w której ukryte są najskrytsze uczucia.

Przecudowna opowieść o miłości Klary i Aleksa pozostanie ze mną na zawsze. Dziękuję <3

Monika

Ocalało tylko serce

„Ocalało tylko serce" to pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki i już teraz wiem, że na 100% sięgną po inne jej książki. Klaudia ma niesamowity styl, lekki, przyjemny i wciągający. Historia miłosna Klary i Aleksa nie jest typowym romansidłem, choć motyw przewodni na to wskazuje. Autorka opowiada o trudnej miłości, jeszcze trudniejszych decyzjach z jakimi muszą zmierzyć się bohaterowie. Pokazuje świat takim, jaki jest w rzeczywistości. Jest autentyczna. Czas jaki poświęciłam tej książce, na pewno nie jest czasem zmarnowanym. Polecam z całego serca!

Cena pakietu

84,80 zł

5280